• Аксесуари для ноутбуків
Вся Україна
Акумулятори Блоки живлення Сумки Підставки Чистячі засоби Інше
Серветки для поверхонь Серветки для екранів Універсальні серветки Чистяча щіточка Чистячий спрей
ColorWay DataFlash LensPen Manhattan Patron Vanguard Інше

Чистячі засоби – купівля і продаж б/в

Важливі аксесуари для ноутбуків

Надійна робота ноутбука багато в чому залежить і від якісного догляду. Пил, крихти, жир, розлитий кави або вода дуже часто стають причиною поломки дорогої техніки. І навіть для дуже акуратного користувача важливо мати спеціальні засоби для догляду за своєю технікою:

  • серветки для поверхні;
  • серветки для екранів;
  • універсальні серветки;
  • чистячі пензлика;
  • чистячий спрей.

Причому в наш час не складно придбати миючі засоби, б/у, що дозволить відчутно заощадити на витратах. Адже у продавців – користувачів віртуальної торгової площадки zapp.ua Аксесуары для ноутбуків завжди будуть дешевші, навіть, якщо це абсолютно нові засоби. До того ж, фірмові вироби при правильному зберіганні досить довговічні і більш надійні, ніж дешеві аналоги китайського виробництва.

Як використовувати сервіс Zapp для вигідного продажу

Як відомо, для населення нашої країни сьогодні вже стало нормою життя наявність комп'ютерної техніки. І всякий користувач розуміє, що протирати екран ноутбука звичайними серветками, тканиною, рушниками або губкою категорично заборонено. Тим більше, що вони не знімають специфічних забруднень у вигляді жирних плям або слідів від комах. Зате цілком можуть залишити плями на моніторі і навіть подряпати. Тому б/в засоби по догляду використовувати краще. При підготовці пропозиції продавати чистячі засоби оголошення слід розміщувати у відповідному розділі категорії «Електроніка». А щоб ваш товар швидко знайшов свого покупця рекомендується дотримуватися прописаних на сайті правил.

1. Складайте оголошення грамотно, текст повинен привертати увагу і давати повну характеристику товару.

2. Уважно заповнюйте всі поля, в тому числі дані для зв'язку (номери телефонів, електронну адресу та ін)

3. Наявність фотографії значно збільшить сприйняття інформації.

4. Важливо вказувати прийнятну для покупців ціну, для цього можна промоніторити аналогічні пропозиції.

Пам'ятайте, що оголошення «Продам чистячі засоби» буде набирати більше переглядів лише за умови, що ви дасте вичерпну інформацію про товар. Тільки так ваші шанси на успішний продаж будуть високими.

Для чого потрібні додаткові функції

Сайт безкоштовних оголошень zapp.ua передбачає всі варіанти для зручності клієнтів. Продавцям іноді вигідніше скористатися платними послугами, щоб продаж миючих засобів успішно прискорювалася. Для цього створені послуги: ТОП оголошення, виділене або установка значка «Терміново» або функція «Оновити і підняти». Такі методи ефективно привертають увагу відвідувачів, прискорюють продажу. Адже інформація завжди знаходиться на початку списку, відразу впадає в очі. Використовуючи ці переваги сервісу Zapp, ви не тільки швидко продасте товари, але і зможете непогано заробляти на торговому майданчику.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення