• Акваріумістика
Вся Україна
Самець Самка

Акваріумістика в розділі Тварини

Акваріумістика – хобі для любителів живої природи

Діяльність, пов'язана з відтворенням екосистеми у штучно створеній водоймі, називається акваріумістика. Користується вона великою популярністю. Згідно з дослідженнями істориків, перші штучні водойми у вигляді кам'яних чаш, з розташованими там рибками, існували вже в дев'ятому столітті до нашої ери.

Акваріумістика має безліч напрямків. До основних можна віднести:

  • розведення риб;
  • вирощування рослин;
  • захоплення рептиліями і безхребетними, в тому числі коралами;
  • акваріумний інтер'єр і екстер'єр;
  • наукову діяльність;
  • збереження зникаючих видів.

Занурюючись у глибини цього хобі, людина непомітно для себе отримує більше знань і навичок, ніж планувала на початку шляху. Неможливо, займаючись розведенням риб, не вникнути в процес того, як працюють фільтри для води, або, вирощуючи рослини, не розібратися в їх фізичних і хімічних властивостях.

Придбання живності для акваріума

Флора і фауна потрапляє в акваріум з декількох місць: природного середовища або штучно створеного середовища. На інтернет-ресурсі zapp акваріумних рибок придбати можна як привезених із країн їх природного проживання, так і вирощених у штучно створених умовах любителями і спеціалістами у даній галузі. Як правило, ціна акваріумних рибок, як і інших тварин, залежить від популярності і чистоти виду. Привезені і рідкісні екземпляри істотно дорожчі з ряду об'єктивних причин, основні з яких:

  • транспортні витрати;
  • розмитнення;
  • утримання в карантині;
  • вартість ліцензії на вилов.

Процес самостійного розведення та виведення нових порід риб і рослин вимагає певних навичок і знань, а також він істотно розтягнутий у часі. Для початку можна взяти безкоштовних акваріумних рибок, але це зовсім не означає, що вони гірше платних і дорогих.

На дошці оголошень zapp тварини для акваріума виділені в окрему категорію для зручності пошуку. При цьому існуючий асортимент вражає своєю різноманітністю.

Вибір акваріума. Просте використання сервісу zapp

На інтернет-майданчику ви зможете знайти акваріуми різноманітних форм, призначені для будь-яких цілей і завдань. Зв'язавшись з автором оголошення можна отримати не тільки прямокутну скляну коробку, але і оригінальний предмет інтер'єру, який стане справжньою прикрасою вашого будинку або офісу. Окрему увагу слід звернути на предмети декорування самого акваріума.

На сторінках із зручним інтерфейсом і системою фільтрації оголошення «акваріумні рибки» спливуть на перший план, якщо ви, бажаючи зробити таке придбання, задасте відповідні параметри для пошуку. Придбання та продаж акваріумних рибок, здійснюється швидко і комфортно – буквально у декілька кліків. Онлайн сервіс zapp працює цілодобово, що істотно підвищує шанси отримати бажане.

Не мовчіть як рибки, розкажіть про нас своїм знайомим!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Акваріумістика

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3