• Акваріумістика
Вся Україна
Атериновые Коропові Коропозубі Окуневидные Пецилиевые Прісноводні Сомовидные Харациновидные Хоботнорылые Креветки Равлики Інше (акваріумістика)
Назва Гетерорабдус Грими (тетра дзеркальна) Каллистус (тетра кривава) Костел ("неон" зелений) Неон звичайний Тайерия-пінгвін (тетра кривополосая) Тернеция Тетрагоноптерус Ліхтарик Эритрозонус (вогняна тетра) Інше
Самець Самка

Акваріумістика: Харациновидные – купівля і продаж

Харациновидні рибки – розкішні кольорові відтінки луски

Маленькі миролюбні рибки плавають невеликими зграйками, відрізняються цікавими і яскравими забарвленнями, тому дуже подобаються дітям. Однак в цьому сімействі є піраньї, які представляють небезпеку і для великих мешканців акваріума, і для людини. Побачивши оголошення «Харациновидні рибки», не поспішайте відразу бігти за покупкою. Краще розпитати про тварин, і визначитися: чи підходять вони вам, чи буде їм затишно з іншими красенями в підводному світі.

Особливості хребетних тварин:

 1. Строкаті мешканці вибагливі, тому їм важливо створити відповідні умови для проживання:
 2. Вода повинна бути м'якою, трохи кислою, її небажано часто міняти.
 3. Світло повинне бути не яскравим, а приглушеним, адже в природі вони плавають у тіні тропічних дерев.
 4. Рослинність в достатку, проте, потрібно виділити достатньо місця в акваріумі для вільного плавання істот.
 5. Воду для Харациновидних рибок, придбати яких вигідніше на zapp.ua, бажано прогрівати до 20-27 градусів, враховуючи конкретний вид вихованця.
 6. Для розведення варто звернути увагу на кислотність та жорсткість води, а ікру обов'язково захищати від попадання прямих сонячних променів.

У красенів може бути округле або довгасте тіло, як у Хоботнорилих. Луска помаранчевого, червонуватого, жовтого, блакитного відтінку, а також з яскравими смужками і точками.

Види:

 1. Колумбійська Тетра може жити в невеликих «приміщеннях», відрізняється розкішним блакитним, зеленим, фіолетовим кольором з червоним хвостом і животиком. Відмінно уживається з іншими миролюбними вихованцями.
 2. Бажаєте придбати незвичайну Харациновидну рибку, ціна якої буде помірною на Zapp? Візьміть Карнегієллу (Мармурову рибу-топірець). Вона вистрибує з води, щоб зловити комаху, інтенсивно махаючи плавниками, як крилами. Красуні живуть зграйками, проводять дозвілля часто на поверхні.
 3. Довгоносий Дистиходус – рідкісна і дорога тварина. Відрізняється цікавими вертикальними чорними смужками, досить великеа (зростає до 38 см). Колір: помаранчевий або золотистий.

Крім цих представників є ще Конго Діамантовий, Червоний Нанностомус, Золота Тетра та інші.

Як придбати харациновидных рибок?

Побачивши публікацію «продам Харациновидних рибок», обов'язково уточніть вид. Докладно розпитайте про догляд, середовища проживання, до яких розмірів виростає красиве створення, скільки повинно бути місця в акваріумі, щоб воно відчувало себе затишно. Не забудьте уточнити про сумісність з іншими рибами. Варто дізнатися, як перевезти підводну істоту, щоб в дорозі вона не захворіла. Попередньо проконсультуйтеся з фахівцями, щоб не придбати Піраньї, а також вибрати здорового представника. Зверніть увагу на їхній апетит, активність, щоб на тілі не було різних пошкоджень.

Якщо ви не знайшли підходящу особину, створіть оголошення «куплю Харациновидних рибок». У публікації обов'язково вкажіть вигляд, забарвлення та інші нюанси, а також назви ваших улюбленців.

Як знайти сумлінного покупця

Хороший продавець ніколи не віддасть своїх вихованців людям, які можуть їм нашкодити. Вклавши величезні зусилля в їх вирощування, він переживає за кожну особину. Як же зрозуміти, що покупець буде чудово доглядати за різнокольоровими красенями:

 • людина уважно слухає ваші поради і записує в блокнот;
 • правильно підготувалася до перевезення риби;
 • не поспішає у справах, а задає питання;
 • уважно спостерігає за вихованцями.

Звичайно, продаж Харациновидних рибок пройде успішно, якщо викласти у публікації якісні фотографії. Вони допоможуть залучити більше клієнтів, збільшити кількість переглядів і покупок.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення