• Акваріумістика
Вся Україна
Атериновые Коропові Коропозубі Окуневидные Пецилиевые Прісноводні Сомовидные Харациновидные Хоботнорылые Креветки Равлики Інше (акваріумістика)
Назва Астронотус оскар червоний Дискус білий алмаз Дискус голубина кров Дискус леопардова шкура Лорікаріі червона Меланотения Боэсмана Меланохромис золотий Скляний Окунь Орнада червона шапочка Принцеса бурунді Трофеусов зірчастий Хаплохромис волошковий Ціхлазоми діамантова Цихлида - папуга червона Інше
Самець Самка

Акваріумістика: Прісноводні – купівля і продаж

Прісноводні рибки – особливості купівлі та продажу

Маленькі рибки з яскравим забарвленням, оригінальний акваріум з камінням і водоростями – практично кожна людина мріє прикрасити своє житло підводним садом. На майданчику Zapp нескладно знайти будь-які аксесуари для акваріумістики, прилади для обігріву та фільтрації води. Тут торговці розміщують публікації «продам прісноводних рибок». Однак будьте уважні під час купівлі, адже через одну хвору красуню можуть загинути всі істоти.

Фахівці рекомендують не поспішати з придбанням, а ретельно оглянути маленьких тварин. Бажано прийти до реалиизатора тоді, коли планується годування риб. Деякі види потайливі, ховаються під камінням, у заростях водоростей. Коли вони піднімаються до поверхні за їжею, їх простіше розгледіти. Зверніть увагу на їхній апетит, активність. Помітивши на лусці ранки, краще пошукайте іншого заводчика.

Що потрібно знати про мешканців акваріума

Звичайно, прісноводних рибок, яких можна купити в магазині або на інтернет-ресурсі zapp.ua бажано підбирати скрупульозно. В залежності від виду варто враховувати деякі нюанси:

  • умови утримання, особливості годівлі і очищення «приміщення»;
  • теплолюбні і холоднокровні красені не можуть перебувати в одному акваріумі;
  • не варто селити хижаків з миролюбними створіннями або один з одним, а також дорослих риб з мальками;
  • придбати кілька різновидів тварин, які живуть на різних рівнях посудини (внизу, як Сомоподібні, посередині і зверху);
  • обсяг акваріума залежить від розміру строкатих красенів (4-5 літрів на кожного вихованця, довжиною до 5-ти сантиметрів).

Побачивши на Zapp оголошення «прісноводні рибки», зателефонуйте або напишіть продавцю. Уточніть вид, особливості догляду, розмноження і інші моменти. Поясніть реалізатору, які істоти плавають у вашому акваріумі, щоб грамотно підібрати їм компаньйонів. Запитайте, як перевести красенів, запустити в нове житло.

Популярні сімейства:

  1. Коропові відрізняються яскравими і строкатими забарвленнями. Їх колірна гамма вражає різноманітністю: лимонно-жовті, червоні, зелені, коричневі, бузкові відтінки. Вони невибагливі у догляді, часто плавають зграйками. До них відносяться Барбуси, Даніо, Лабе, Расбори та інші.
  2. До прісноводних рибок, ціна яких на zapp.ua досить прийнятна, відносяться Сомики. Вони активні в темний час доби, люблять вживати дрібні водорості, які ростуть на стінках акваріума. Виростають до 60 см, тому у продавця потрібно уточнити їх максимальний розмір.
  3. Харициноподібні – цікаві створення підводного світу, особливо Неони. Вони дуже маленькі, з красивою блискучою смугою на боках. Однак серед них можуть потрапляти Піраньї, які також належать до цього сімейства.
  4. З Пециливих потрібно відзначити красунь Гуппі, які заворожують розкішними яскравими «хвостами». У побуті вони невибагливі, можуть жити в будь-яких умовах. Звичайно, під час продажу прісноводних рибок можна побачити екзотичних представників цього сімейства, яких не варто купувати новачкам.

Як знайти свого продавця

В спеціалізованих магазинах складно відшукати кілька здорових улюбленців, адже зазвичай нелегко виловити кілька особин з великої зграї. Краще придбати підводних тварин у досвідченого продавця, який займається розведенням не один рік. Головне, попередньо оглянути красенів, постаратися вибрати найкращого. Деякі добропорядні реалізатори готові протягом декількох місяців консультувати вас з будь-якого питання. Обов'язково запитайте, за якими ознаками визначити, що Сомики або Гурамі нездорові, щоб своєчасно звернутися до ветеринара.

Якщо ви не знайшли підходяще стваріння, на zapp.ua можна оформити оголошення «куплю прісноводних рибок», і чекати пропозицій від продавців.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення