• Акваріумістика
Вся Україна
Атериновые Коропові Коропозубі Окуневидные Пецилиевые Прісноводні Сомовидные Харациновидные Хоботнорылые Креветки Равлики Інше (акваріумістика)
Назва Анциструс зірчастий Анциструс звичайний Мистус Платидорас смугастий Синодонтис сірий Сомик золотистий Крапчастий Сомик Таракатум Шильб смугастий Інше
Самець Самка

Акваріумістика: Сомовидные – купівля і продаж

Сомоподібні рибки – потайливі і миролюбні істоти

Вусаті риби відрізняються оригінальними забарвленнями, невибагливістю в побуті і витривалістю. В основному вони миролюбні, проявляють активність в темний час доби і їдять практично все, крім плаваючого корму, адже не люблять підніматися до поверхні води, на відміну від Харациноподібних. Перш, ніж купити Сомоподібних рибок, фахівці рекомендують уважно вивчити тварин. Їх налічується понад 170 видів, і у кожного свої звички і потреби.

Серед сомів зустрічаються хижаки, що поїдають мальків і інших маленьких риб, а також істоти з отруйними шипами (наприклад, Мешкожаберний Сом). Такі моменти важливо враховувати під час очищення акваріума, при переміщенні улюбленців користуватися сачком. Звичайно, вколовшись гострим плавцем, ви відчуєте тільки гострий біль: для людини отрута не є небезпечною.

Поширені сімейства Сомоподібних тварин:

 • Бахромчатовусі;
 • Бронякові;
 • Кольчужні;
 • Панцирні;
 • Мешкожаберні;
 • Пімелодові;
 • Широкоголові;
 • Шильбові та інші.

Серед Сомоподібних рибок, ціна яких на Zapp досить прийнятна, ніж в спеціалізованому магазині, є рідкісні та незвичайні екземпляри. До них відносяться Буноцефалы, які забарвленням схожі на хамелеона, і електричний сом, дає розряд до 200 вольт.

Як вибрати підходящого вихованця

Перш, ніж звернутися до реалізаторуа, бажано визначитися з видом підводної тварини. На що варто звернути увагу, щоб не довелося поповнювати акваріум новими рибами?

 1. Деякі представники виростають дуже великими, тому варто заздалегідь дізнатися про максимальні розміри красеня. Грамотно розрахувати літраж його майбутнього житла.
 2. Побачивши публікацію «продаж Сомоподібних рибок», розпитайте продавця більш детально про сімейство. Деякі представники люблять жити в каламутній воді, рити грунт або в ньому закопуватися. Подумайте, чи не будуть подібні звички заважати іншим мешканцям?
 3. Бажано визначитися, для якої мети ви вирішили взяти прісноводних красенів: для розведення, милуватися яскравою лускою, шукати їх в ущелинах, заростях, на дні.
 4. Можливо, слід додати кілька корчів і печер, адже деякі екземпляри потайливі, люблять ховатися, відчувають себе не дуже комфортно з рухомими зграйками.

Якщо на zapp.ua ви не знайшли бажаної тварини, створіть оголошення «куплю Сомоподібних рибок» і чекайте повідомлення або дзвінка від разводчікі.

Як продати молюсків на інтернет-ресурсі?

Перш, ніж оформити публікацію, зробіть декілька фотографій хорошої якості, бажано в домашній обстановці. Покупцю важливо зрозуміти, що знімки не скаченывзяті з інтернету, а у вас дійсно є такі розкішні риби. В описі не забудьте вказати сімейство, особливості «характеру» ваших улюбленців і максимальний розмір дорослих особин. Обов'язково призначте зустріч у вихідний день, щоб людина спокійно вибрала вихованця. Розкажіть, чим годувати, яка температура води повинна бути в акваріумі. Можливо, потрібно буде поставити потужний фільтр. Якщо клієнт новачок в акваріумістиці, порадьте, як краще чистити ємність, де знайти освітлювальні прилади і т. д.

Виставте адекватну вартість, переглянувши оголошення «Сомовидныеподібні рибки» своїх конкурентів. Натиснувши на кнопку «В оибрані», зверніть увагу, як іде торгівля в інших розвідників. Біля ціни поставте позначку «З торгом» чи «За домовленістю», щоб залучити більше людей до своєї публікації.

Бувають випадки, коли покупці намагаються повернути красенів і забрати гроші. Причини можуть бути різними:

 • помилково взяли хижаків, отруйних;
 • виявилися надмірно потайними;
 • не сподобалось забарвлення.

Щоб запобігти подібним інцидентам, зверніть увагу, наскільки співчутливо клієнт сприймає ваші поради. Багато сумлінних покупців записують в блокнот, щоб не забути. Буде до речі, якщо в оголошенні «продам Сомовидных рибок» вказати, з якими видами ваші створення не можуть ужитися. Таким чином позбудитесь неприємних моментів, і створите репутацію професіонала, а не звичайного любителя акваріумних тварин.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення