• Акваріумістика
Вся Україна
Атериновые Коропові Коропозубі Окуневидные Пецилиевые Прісноводні Сомовидные Харациновидные Хоботнорылые Креветки Равлики Інше (акваріумістика)
Назва Ампулярии Червоні рогові котушки Меланії Неретины Теодоксус Фізи Інше
Самець Самка

Акваріумістика: Равлики – купівля і продаж

Равлики – красиві молюски і прекрасні помічники

Великі молюски з раковиною яскравого кольору чудово виглядають на дні акваріума, допомагають очищати житло рибок, підтримують біологічну рівновагу. Вони з'їдають залишки їжі, не даючи їм загнивати і псувати навколишнє середовище. Звичайно, побачивши оголошення «Равлики», небажано поспішати з покупкою. Необхідно розібратися в особливостях догляду за оригінальними вихованцями, визначитися з видом.

Для кожного виду потрібно підібрати відповідну обстановку для проживання і розмноження. Однак є багато спільних моментів:

  1. Вода повинна бути досить жорсткою, з високим рівнем кальцію, інакше їх раковина може розм'якнути.
  2. В основному тварини їдять водорості, лише єдиний вид Ампулярії (Pomacea bridgesi) не вживає рослинну їжу. Це варто враховувати, якщо зелень служить притулком для ваших рибок.
  3. Перш, ніж купити Равликів, порахуйте, скільки води є в запасі, адже на кожну особину необхідно виділити мінімум 1 л
  4. Ампулярій дихає за допомогою легенів і зябер, тому не варто щільно закривати акваріум, інакше створення задихнеться.
  5. Від температури води залежить їх активність, розмноження, тривалість життя.

Якщо улюбленці гинуть, на раковині з'являються тріщини і плями, змінюється колір, то потрібно переглянути харчування, а також звернути увагу на якість навколишнього середовища. Варто враховувати особливості розмноження кожної особини, а також не забувати, що їх ікру можуть з'їсти інші мешканці.

Різновиди корисних молюсків

Гігантські Равлики, ціна яких досить прийнятна на майданчику Zapp, оригінально прикрасять ваш акваріум. Однак не всі істоти з'являються за бажанням господаря. Нерідко їх можна занести разом з рослинами, грунтом та іншими декораціями акваріума. Крихітні Меланії легко доставити в підводний світ з корінням зелені. У сприятливих умовах вихованці дуже швидко розмножуються, а їх надлишок може погіршити середовище проживання риб. Іноді з їх допомогою можна занести інфекцію, тому навіть Котушки або Ампулярії спочатку поселяють в банку. Пару тижнів необхідно ретельно спостерігати: як рухаються, з яким апетитом їдять.

Перш ніж зателефонувати автору публікації «продам Равликів», потрібно заздалегідь визначитися, про яке саме створення ви мрієте.

Види акваріумних красенів:

  1. Котушка Рогова Червона. Відрізняється яскравою черепашкою пурпурно-червоного відтінку. Контролюйте їх чисельність, адже вони досить плідні.
  2. У Котушки Далекосхідної червоно-коричнева раковина з дрібними косими лініями. Вона невибаглива у догляді, харчується практично всією рослинністю акваріума.
  3. Ампулярія Pomacea bridgesi не їсть водорості, тому що вона не може пережувати їх листя.
  4. Тиломеланії відрізняються рідкісною красою, вважаються екзотикою, тільки дуже вимогливі.

Якщо ви не знайшли улюбленого молюска, створіть оголошення «куплю Равликів» і чекайте пропозицій від продавців. В описі обов'язково вкажіть, який саме вид вам підходить, а також мету придбання (для розмноження, пересадки в загальний акваріум до риб або в окрему ємність).

Як знайти хорошого покупця

Щоб вигідно продати незвичайного вихованця, постарайтеся не тільки зробити публікацію, але і скористатися функціями інтернет-ресурсу Zapp. З правого боку знаходиться блок «Продати швидше», за допомогою якого можна за сущі копійки збільшити кількість переглядів і клієнтів. Звичайно, продаж Равликів пройде успішніше і більш оперативно, якщо виставити фотографії хорошої якості. Щоб покупці не сумнівалися, що саме цих молюсків ви розводите, краще створити знімки на тлі домашнього інтер'єру.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення