• Аудіотехніка
Вся Україна
CD, MP3 плеєри Акустичні системи Аудіокабелі Диктофони, рекордери Мікрофони Музичні центри Навушники Програвач вінілових дисків Радіоприймачі Підсилювачі, ресивери Додаткове обладнання та аксесуари Інше
Тип
Нове б/в
Виробник A4Tech LG Logitech Marshall Philips Pioneer Plantronics Rapoo Razer Samsung Skullcandy SteelSeries Інше (виробник)
Інтерфейс проводового підключення

Навушники – купівля і продаж б/в

Основні типи навушників

Навколишні звуки і музика – дуже важлива частина життя, яка сприяє на психічне здоров'я і настрій. Щоб мати можливість прослуховувати улюблені композиції в будь-який час, не викликаючи негативного сприйняття оточуючими ваших смаків, можна придбати навушники. Сьогоднішній ринок і сучасні технології надають величезний вибір техніки з різними характеристиками. Успішно підібрати оптимальний варіант, який відповідає вашим індивідуальним запитам, допоможуть загальні відомості про типи даного пристрою. Візуально навушники відрізняються розміром і способом кріплення. Пристрої класичного типу обладнані спеціальним оголовьем і одягаються на голову як обруч. Гачкові навушники чіпляються за вуха, на зразок дуг в окулярах, що може виявитися некомфортним і неприйнятним варіантом для тих, у кого є проблеми із зором і хто змушений постійно користуватися оптичними приладами. Найбільш економічним різновидом техніки можна назвати вкладиші. Вони мають форму крапель і легко вставляються у вуха, але внаслідок нещільного прилягання часто випадають, що є основним недоліком подібної моделі, перешкоджаючи якісному сприйняттю звуку. При цьому краплі вакуумного типу більш практичні, але більш небезпечні для здоров'я, значно підвищуючи навантаження на слуховий апарат. Вигідно придбати Аудіотехніку в Україні допоможе дошка оголошень zapp.ua, де ви без зусиль знайдете самі різні варіації техніки для будь-якого призначення.

Корисні рекомендації для успішного придбання навушників

Крім кріплення, різні моделі звуковідтворювальної техніки можуть відрізнятися способом прилягання до голови. Пристрої, що повністю охоплюють вуха людини, називаються моніторними або повнометражними і використовуються найчастіше завзятими меломанами або з метою студії звукозапису. Звичайні любителі прослуховування аудіо-треків цілком можуть обмежитися накладними навушниками, які просто прилягають до вух. При цьому існують моделі з оголовьем розкладного типу, що перетворюються, за необхідністю, у компактні розміри для зручності перенесення. За допомогою цього сайту ви можете придбати навушники недорого будь-яких бажаних характеристик. Система розширеного пошуку швидко надасть кращі пропозиції за заданими вами параметрами. Крім того, навушники б/в можна придбати значно дешевше, заощадивши відчутну грошову суму, і знайти товар вдосконаленої моделі за доступною ціною.

Особливості технічних характеристик

Конструкція «чашок» в музичних аксесуарах може бути відкритого і закритого типу. Закриті навушники міцно утримують звукові хвилі, володіючи здатністю гасити коливання, а відкриті моделі обладнання оснащені спеціальною сіточкою з зовнішньої сторони, надаючи звучанню реалістичності і правдоподібності. До важливих технічних властивостей навушників можна віднести:

  • частоту діапазону;
  • чутливість;
  • опір;
  • кабель.

На дані характеристики бажано звернути увагу, купуючи даний вид товару. Однак зазначеним на упаковці показниками виробників особливо довіряти не варто, краще перевірити пристосування на практиці перед придбанням. З метою економії в умовах обмежених фінансових можливостей, можна придбати навушники в інтернеті, підібравши гідну модель в доступній ціновій категорії. Віртуальний торгівельний майданчик zapp.ua послужить відмінним інструментом для досягнення подібних цілей. Тут ви без зусиль зможете навушники придбати дешеві відмінної якості з мінімальними витратами часу, і, тим самим, реалізувати найзаповітніші побажання придбання сучасного обладнання найбільш вигідним чином. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 5