• Автоаксесуари
Вся Україна
Тенти, накидки, чохли Багажники та кріплення на дах Для автотюнінгу Для салону автомобіля Для кузова автомобіля Засоби аварійної безпеки Додаткове обладнання Інше
Тип
Нове б/в
Виробник ARP Depo Elit Fps Mazda Mobis Omsa Line Polcar Tempest VAG Інше

Для автотюнінгу – купівля і продаж б/в

Попит на аксесуари тюнінгу

Продажі товарів для автотюнингу неухильно зростають. Це дуже зручний і порівняно недорогий спосіб змінити зовнішній вигляд свого автомобіля. В Україні стає популярним вид гонок стрітрейсинг. Всі учасники цих змагань прагнуть зробити машину не тільки швидкою, а ще й унікальною зовні. Часто проводяться конкурси на найоригінальніший тюнінг автомобіля. За домогою подібних аксесуарів можна зробити автомобіль «під водія», враховуючи його інтереси. Б/у товари для автотюнингу можуть продовжити термін служби автомобілів. На вулицях часто можна зустріти старі машини вітчизняного виробництва, які за рахунок всіляких наворотів виглядають не гірше сучасних імпортних авто.

Де придбати подібні аксесуари?

Проблем з доступністю таких товарів зараз практично немає. На будь-якому авторинку, в спеціалізованих магазинах і в інтернеті є величезний вибір подібних товарів. Аксесуари для автотюнингу продаються і на віртуальній дошці оголошень Zapp. Даний сайт приваблює покупців такими можливостями:

  • моніторинг цін на певну групу товарів в різних областях країни;
  • прямий зв'язок між покупцем та продавцем;
  • можливість вказати в пошуку опції торгу, обміну і дарування;
  • швидкий пошук потрібної категорії за допомогою системи фільтрації пошукових запитів;
  • будь-хто може без будь-яких фінансових наслідків виставити оголошення «продам аксесуари для автотюнингу».

На віртуальному ринку Zapp створені ідеальні умови для торгівлі новим і старим майном.

Поради для успішного старту торгівлі

За статистикою найчастіше тюнінг роблять власники старих автомобілів. Виходячи з цього, продавці повинні виставляти доступні ціни на свої вироби. Визначитися з вартістю можна, провівши аналіз інших пропозицій у цій категорії по Україні. Співвідношення зовнішнього вигляду, ціни та якості є головним чинником для автолюбителя, який бажає придбати аксесуари б/в для автотюнінгу. На сайті створені рівні умови для торгівлі і приватним особам, і компаніям-виробникам. Спочатку гостю віртуального ринку відкривається загальний список, товари в якому розташовані за датою публікації. Далі він може змінити сортування на таке, при якому пропозиції будуть розміщені по мірі збільшення/зменшення вартості. Щоб підвищити попит на свою пропозицію товарів для автотюнингу, оголошення потрібно наповнювати докладним описом характеристик, великою кількістю фотографій високої якості з різних ракурсів. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 9