• Автоаксесуари
Вся Україна
Тенти, накидки, чохли Багажники та кріплення на дах Для автотюнінгу Для салону автомобіля Для кузова автомобіля Засоби аварійної безпеки Додаткове обладнання Інше
Тип
Нове б/в
Виробник Alca ALL Ride EX HANDPRESSO KIOKI Waeco Інше

Додаткове обладнання – купівля і продаж б/в

Додаткове обладнання для автомобіля

В оголошеннях «продам додаткове обладнання» на цьому сайті можуть пропонуватися компактні пилососи для машин, установки для миття кузова і внутрішніх деталей, портативні холодильники, зарядні пристрої для телефонів і інших гаджетів, компресори для кондиціонерів. Торговельний майданчик регулярно поповнюється новими оголошеннями купівлі і продажу таких товарів. Тут представлені вироби вітчизняних і закордонних виробників, а також елементи додаткового обладнання б/в від приватних власників. Подібні аксесуари можуть стати гарним подарунком для чоловіків на День Захисника України, день народження або будь-яке інше свято. Старенький автомобіль з такими «наворотами» перетворитися в комфортабельний транспортний засіб.

Чим приваблює торгівля на сайті zapp.ua?

Віртуальні ринки потроху переманюють покупців з авторинків і магазинів. Покупки онлайн не забирають наших сил і часу. Продаж додаткового обладнання доступний для всіх бажаючих на сайті zapp.ua. Тут передбачено рівні умови і для приватних власників, і для компаній-виробників. Інші переваги торгівлі на віртуальному ринку Zapp:

  • моніторинг цін на певну групу товарів в різних областях країни;
  • захист прав покупців і продавців від можливих фактів шахрайства (всі користувачі зобов'язані давати згоду на обробку персональних даних);
  • у розділі «додаткове обладнання» продаж різних аксесуарів здійснюється в найкоротші терміни, якщо в оголошенні вказана приваблива ціна.

На сайті зручно працювати навіть тим користувачам, хто слабо володіє комп'ютером.

Особливості інтерфейсу

На головній сторінці дошки оголошень містить список розділів, вікно пошукової системи, а також рандомний список товарів/послуг різних категорій. Щоб залучити покупців на ваше «додаткове обладнання», оголошення потрібно наповнити великою кількістю якісних фотографій, зроблених з різних ракурсів, докладним описом характеристик. Гостю сайту спочатку випадає список, товари в якому розташовані за датою публікації. Далі можна змінити розміщення на те, при якому ціни будуть знижуватися або підвищуватися. Переглянуті сторінки групуються в окремому рядок, щоб клієнт мав швидкий доступ до вподобаних варіантів. На сайті zapp.ua ви зможете вигідно купити додаткове обладнання б/в або продати свої аксесуари для транспортного засобу в найкоротші терміни. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1