• Автобуси
Вся Україна
Автобус Мікроавтобус Приміський Міський Міжміський Туристичний Інше
Нове б/в
CITROEN FIAT FORD IKARUS IVECO MAN MERCEDES Renault Volkswagen БАЗ ГАЗ ЛАЗ ПАЗ РАФ Volvo Богдан МАЗ Інше

Вид пального Бензин Газ Газ / Бензин Газ метан Газ пропан-бутан Гібрид Дизель Інше
Тип приводу
Тип КПП

Автобуси: Мікроавтобус – купівля і продаж б/в

Ринок мікроавтобусів в Україні

На сьогоднішній день продаж мікроавтобусів в нашій країні знаходиться на піку свого розвитку. Цей транспорт використовується для міжнародних поїздок і подорожей Україною. Також мікроавтобуси підходять для перевезення малогабаритних вантажів.  Подібні автомобілі вітчизняні виробники не виготовляють, якщо не рахувати громадський транспорт. Імпорт мікроавтобусів дарує можливість нашим співвітчизникам насолодитися якістю моделей Mercedes, Volkswagen, Volvo, Renault, Opel та інших виробників зі світовим ім'ям. Оголошення «продам мікроавтобус» можна зустріти на будь-якому кутку. Торгівля транспортом активно розвивається на інтернет-ресурсах.

Мікроавтобуси на сайті zapp

Даний сервіс представляє широкий асортимент мікроавтобусів від вітчизняних та зарубіжних виробників, а також від приватних автовласників. Всі оголошення виставляються за датою публікації, незалежно від власника. Відвідувачі можуть сортувати пропозиції за вартістю. У розділі «Мікроавтобус» оголошення, переглянуті вами раніше, будуть відображатися в окремій колонці для швидкого доступу до них. Переваги торгівлі подібними транспортними засобами на сайті zapp:

  • моніторинг цін на автотранспорт певної марки чи року випуску;
  • можливість обміну транспортними засобами між користувачами віртуального торгівельного майданчика;
  • вказівка опції торгу;
  • можливість прямого зв'язку між продавцем і потенційним покупцем;
  • торгівля мікроавтобусами б/в.

Старий мікроавтобус або новий?

Звичайно, немає нічого краще нового транспорту. Але тут також варто враховувати і економію. Розраховуючи на певну суму грошей, ви можете придбати модель з конвеєра середньої якості. За тією ж ціною на сайті знайдете мікроавтобуси з пробігом від перевірених часом виробників. І така машина може прослужити набагато довше нового транспорту. Обираючи мікроавтобус б/в, потрібно знати всі його недоліки. Продавці можуть їх приховувати, тому не можна купувати старий транспорт без проходження технічного огляду. Скупий платить двічі!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення