• Автохімія, мастила
Вся Україна

Купівля та продаж Автохімії і автомастила

Широкий вибір автомастил, автохімії на сайті Zapp.ua!

Придбання якісної автохімії сьогодні – не з дешевих «задоволень». Але, як виявилося, на інтернет-ресурсах придбання обходиться набагато дешевше! А продаж з перших рук – без посередників – порадує навіть при обмеженому бюджеті. Дошка оголошень Zapp.ua пропонує відвідувачам безкоштовний майданчик для розміщення оголошень про продаж автохімії і автомастил. Тут завжди знайдуться такі різновиди мастил для автотранспорту:

 • моторні;
 • трансмісійні;
 • гідравлічні;
 • компресорні.

При цьому не забувайте – автохімія за своїм складом буває мінеральною, синтетичною, напівсинтетичною. Це важливий фактор для якісної роботи транспорту.

Товари, які виставлені на продаж на порталі Zapp.ua

Для проведення ремонтно-відновлювальних робіт  на сайті Zapp.ua можна придбати:

 • моторні мастила;
 • силіконовий герметик;
 • активну піну;
 • антизадирні мастила;
 • складальні пасти;
 • рідини і присадки;
 • багатоцільові метало-полімери.

Також інтернет ресурс Zapp.ua містить оголошення про продаж іншої автомобільної хімії – ароматизаторів, спеціального високотемпературного силікону, епоксидного (хвилинного) клею для металу, двокомпонентного конструктивного клею WEICON, ізопропілового спирту, зволожувача повітря, каталізатора горіння дизельного палива, бензину, мазуту, а також спеціального омивача скла, мастила та інших товарів для автомобілів.

Оголошення розміщують як приватні особи, так і компанії, фірми. Якщо ви володієте обмеженим бюджетом та бажаєте заощадити, зверніть увагу на продукцію б/в, представлену на віртуальній дошці оголошень. На сайті здійснюється продаж автомастил марок Aral, BMW, Castrol, Elf, Ford, GM, Lotos і Mazda.

Зручний пошук товару – головна перевага сайту Zapp.ua!

Підбір відповідних публікацій відбувається за допомогою зручної пошукової системи, яка дозволяє відсортувати оголошення за ціновою категорією, по мірі їх розміщення (за добу, за останні три дні, за тиждень, за місяць, за весь час), за станом (б/в або нові), з гарантією чи без.

Також передбачена можливість відфільтрувати оголошення з фіксованою або договірною вартістю, з можливістю торгу. Крім того, тут можна не тільки автомастила та автохімію придбати, але і обміняти їх на інший товар.

Після того, як пошукова система виведе за вашим запитом релевантні оголошення, їх не складно відсортувати в наступному порядку: спочатку нові, спочатку дешеві, або спочатку дорогі. Передбачена і можливість відправки оголошення «в обрані».

У картці оголошення можна побачити наступну інформацію про товар: його характеристики, стан і докладний опис. Розробниками сайту Zapp.ua була передбачена можливість відправки повідомлення автору публікації на електронну пошту. Якщо ви вирішили автомастила придбати подешевше, або придбати автомобільну хімію, слід зв'язатися з продавцем за допомогою вказаного в оголошенні контактного номера телефону. Ви, навіть не виходячи з дому, з'ясуєте всі умови придбання і вирішите остаточно це питання.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1