• Автохімія, мастила
Вся Україна
Автохімія Автомастила Автокосметика Ароматизатори Змащення і пасти Рідини і присадки Омивачі скла Автомобільні фільтри Інше
Антикорозійна обробка Велохимия Герметики та клеї Розчинники та знежирювачі Система охолодження Мастила, консерванти Технічні аерозолі Інше
Виробник AdBlue Bizol Carifil CX-80 Glysantіn GreenCool Liqui Moly Lux Саг Oleo-Mac Presto Runway Shell Інше
Авто Мото Садова техніка Суду і моторні човни Універсальна Інше
Ємність

Автохімія, мастила: Автохімія – купівля і продаж б/в

Торгівля автохімією в Україні

Продажем автохімії в нашій країні займається велика кількість підприємств. Це засоби вітчизняного виробництва, а також поставлені товари з інших країн. Без допоміжних засобів будь-яке авто буде служити набагато менше. Всі механізми машини вимагають дбайливого догляду і регулярного підживлення маслами та іншими хімічними засобами. Під автохімією також можуть значитися спеціальні клеї, очищувачі для двигуна, рідини для миття автомобіля і багато іншого. Оголошення «продам автохімію» самою назвою мало про що говорить покупцеві. Подібні засоби в Україні доступні на авторинках, в спеціалізованих магазинах, на деяких автозаправках, а також в інтернеті.   

Плюс покупок і продажів через інтернет

Крім економії часу і сил, торгівля на інтернет-сервісах привертає увагу низкою інших особливостей:

  • моніторинг цін на певну продукцію;
  • попередній огляд автохімії б/в з фотографій, вивчення характеристик і порівняння їх з іншими засобами;
  • спілкування продавця і покупця може здійснюватися по електронній пошті, через соціальні мережі або Skype;
  • немає нав'язливих умовлянь продавців (покупець сам вирішує, купувати йому той чи інший товар);

Даний сайт оснащений пошуковою системою. Вона забезпечує швидкий доступ потенційних клієнтів до цікавої групі товарів. Для власника автохімії продаж б/в засобів через інтернет пройде в найкоротші терміни. Вашу пропозицію будуть бачити мешканці усіх областей, тому попит неодмінно з'явиться.

Особливості торгівлі на сайті zapp.ua

Віртуальний торговий майданчик Zapp бореться з порушеннями прав покупців та іншими фактами шахрайства. Кожен продавець зобов'язаний давати згоду на обробку персональних даних. На сайті створені рівні умови конкуренції, як для приватних власників, так і для компаній-виробників. Гостю віртуального ринку спочатку висвічуються всі товари та послуги в розділі, розташовані за датою публікації. Якщо шукати дешеву автохімію, оголошення краще сортувати по мірі збільшення або зменшення вартості.  Вживані товари легше знайти у вкладці «приватні», а нові засоби - в групі «бізнес». Інтерфейс сайту розроблений таким чином, що всі нещодавно переглянуті товари в подальшому відображаються окремим рядком. Віртуальна дошка оголошень Zapp створює максимально комфортні умови для того, щоб вигідно продати або купити автохімію б/в. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення