• Автооборудование та інструмент
Вся Україна
Автоінструмент Автосвітло Акумулятори Газобалонне обладнання Очищення стекол Скло, дзеркала Електрообладнання Додаткове обладнання Устаткування для автозаправки Устаткування для ТО і шиномонтажу Інше
Нове б/в

Газобалонне обладнання – купівля і продаж б/в

Причина популярності газових установок на автомобілі

Продажі газобалонного обладнання в наш час лише зростають. Ціни на бензин змушують автолюбителів переходити на більш дешеве і не таке витратне паливо. Газові установки останніх зразків приємно радують тим, що при них практично не зменшується потужність автомобілів. Зараз також популярно робити з машини так званого «гібрида» - автомобіль, який може їздити відразу на двох видах палива. Знайти якісне та доступне газобалонне обладнання б/в простіше за все в інтернеті. Віртуальні ринки рясніють заголовками від приватних власників і компаній, що займаються виробництвом, продажем та установок ГБО. Таке обладнання пропонується і на авторинках, але там є більший ризик придбати «кота в мішку».

Особливості сайту zapp.ua

На віртуальній дошці оголошень Zapp створені максимально комфортні умови для ведення бізнесу. Тут ви зможете вигідно продати або купити газовобалонне обладнання б/в відмінної якості. Сайт порадує вас рядом унікальних можливостей:

  • моніторинг цін на необхідну групу товарів в різних регіонах країни для складання реальної вартості особистого майна, визначення найбільш вигідної пропозиції;
  • дізнатися додаткову інформацію можна не тільки по телефону, а й через соціальні мережі, електронну пошту;
  • переглянуті сторінки з товарами автообладнання відображаються у подальшому окремою групою;
  • для приватних власників газобалонного обладнання продаж б/в установки пройде набагато швидше, ніж цей процес тривав би на авторинку, через газети.

Як залучити покупців?

Спочатку гостю сайту випадають в списку категорії нещодавно опубліковані товари. Таким чином, підтримуються рівні умови конкуренції між приватними власниками і компаніями-виробниками. Далі відвідувач може поміняти сортування так, щоб у списку товари публікувалися по мірі зменшення/збільшення вартості, зазначеної в оголошеннях «продам газобалонне обладнання». Щоб ваш товар був популярним, потрібно наповнити його опис не тільки набором характеристик, а й великою кількістю фотографій високої якості. Додатковою принадою для клієнтів стане опція торгу або обміну. Якщо ваше оголошення вже занадто старе, то його можна видалити і створити нове, щоб пропозиція з'явилася на початку списку. У підкатегорії «газобалонне обладнання» оголошення діляться на дві групи - «приватні» і «бізнес». 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення