Україна Австралія Австрія Аландські острови Андорра Білорусь Бельгія Болгарія Великобританія Угорщина В'єтнам Німеччина Греція Грузія Данія Єгипет Ізраїль Індія Індонезія Іспанія Італія Киргизія Китай Литва Ліхтенштейн Мексика Молдова Нідерланди ОАЕ Польща Португалія Росія Румунія Північна Корея Словенія США Таїланд Тайвань Тайвань ТРПК Туреччина Фінляндія Франція Чехія Чорногорія Чилі Швейцарія Швеція Шрі-Ланка Південна Корея Японія Інше

Купівля та продаж Квитків, путівок і турів

Квитки, путівки, тури: побувайте у найнезвичайніших місцях із zapp.ua!

Відпочинок буває найрізноманітнішим, деякі воліють проводити його в затишній домашній обстановці з сім'єю, а комусь більше до душі відправитися з тією ж родиною у навколосвітню подорож або сходити на якийсь концерт.  От тільки, якщо ви хоч раз переглядали тури оголошення на різних сайтах, то можете припустити, що задоволення це не з дешевих. Але не потрібно впадати у відчай і переходити на бік тих, хто віддає перевагу проміняти можливість поповнити пам'ять новими захоплюючими враженнями на буденне сидіння вдома.

Якщо ви уважно переглянете розділи порталу zapp.ua, знайдете в ньому розділ «хобі, відпочинок і спорт» – підрозділ «квитки, путівки, тури», то зрозумієте, що бувають оголошення, квитки в яких продаються за цілком доступною ціною! Адже zapp.ua – це онлайн дошка оголошень, де можна зустріти приватні оголошення від найрізноманітніших людей.

Квитки і тури нарозхват!

На порталі є одна приємна особливість, при бажанні на ньому можна знайти не тільки б/в квитки на різні заходи і тури в різні куточки світу, які продаються за приємною ціною, але і тури, путівки, оголошення у яких зазначено, що вони віддаються безкоштовно.  Так, саме безкоштовно!

У пошуковій системи сайту є безліч корисних налаштувань, в які входить можливість вказувати, чи шукаєте ви просто б/в оголошення або хочете знайти виключно путівки/квитки за торгівельною, договірною, обмінною ціною або ж задарма.

Також, користуючись пошуковою системою порталу, ви можете вказати, який саме вид товару ви збираєтеся шукати. У підрозділі «квитки, путівки, тури» можна знайти такі товари:

  • автобусні тури;
  • сімейні тури;
  • квитки до театру та цирку;
  • відпочинок за кордоном;
  • авіаквитки;
  • квитки на концерти, шоу програми, заходи різного характеру;
  • і багато іншого.

Продавайте свої путівки на zapp.ua

Іноді буває так, що, навіть не дивлячись на всі бажання поїхати за путівкою не вдається з яких-небудь причин. Тоді на розум не приходить нічого краще, ніж ввести в пошук «продам путівку» і почати пошук майданчиків, що дозволяють здійснити цей продаж. Можливо, саме так ви потрапили на  zapp.ua.

Проте, якщо за цей довгий шлях ви встигли розчаруватися в інших сайтах і не продали там жодного квитка або путівки, то можете бути впевнені, що на даному порталі ви зможете це зробити! Завдяки все тим же різноманітним налаштувань пошуку і відсутності необхідності проходити реєстрацію для продажу і придбання квитків, таке завдання, як розмістити оголошення «продам тур, квиток, путівку» та знайти покупця в лічені дні, на zapp.ua вам буде виконати дуже легко.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 15