• Бухгалтерія і юриспруденція
Вся Україна
Аудитор Банківський працівник Бухгалтер Касир Податковий працівник Працівник біржі Спеціаліст 1С Фінансовий аналітик Фінансовий керівник Економіст Інша
Податківець Податковий інспектор Податковий консультант Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Бухгалтерія і юриспруденція: Податковий працівник, робота

Податкова служба – важлива ланка державного бюджету

Однією з головних функцій державної фіскальної служби України є своєчасне наповнення бюджету країни. Оптимізація оподаткування та законодавства у 2011 році явила на світ almamater всіх бухгалтерів і податківців – документ під назвою «Податковий кодекс». По своїй суті ця хрестоматія являє собою законодавчу базу великої фінансової кровоносної системи країни, яка отримуючи національну валюту у вигляді податків і зборів, перерозподіляє її на фінансування життєво важливих потреб держави. Робота податкового працівника у своєму роді є важливою і дуже відповідальною – здійснювати контроль за дотриманням норм законодавства в частині своєчасної сплати зборів і обов'язкових платежів, а також попереджувати ухилення від сплати податків. Багато в чому завдяки праці таких фахівців, у країні фінансується велика кількість соціальних програм для гостро потребуючих категорій населення.

Вибір податкового працівника на сайті zapp.ua

Майданчик zapp.ua у розділі Бухгалтерія і фінанси надає можливість органам державної фіскальної служби розміщувати запити на вакансію податковий працівник, вказуючи при цьому бажані вимоги до кандидатів, які допоможуть відібрати відповідних претендентів. Портал володіє необхідною кількістю фільтрів по вакансіях, які сприяють більш оперативному встановленню прямого зв'язку між роботодавцем і здобувачем. Працевлаштування податкового працівника може зайняти значно менше часу, якщо в пошуку кандидатів виставити необхідні критерії до претендента (освіта, стаж і графік роботи, досвід).

Переваги підбору претендентів на майданчику zapp.ua

Інтернет-сайт zapp.ua дозволяє кандидатам на вакансію робота податковим працівником абсолютно безкоштовно отримати інформаційний доступ до найбільш актуальних і свіжих запитів від роботодавців на відповідну посаду. Одними з головних переваг онлайн-майданчики є:

  • швидкий пошук для хедхантера необхідного йому кандидата;
  • демонстрація претендентом на посаду в резюме своїх головних козирів, що підвищують вартість людини на ринку праці;
  • можливість організації прямої комунікації між потенційним працедавцем і таким же потенційним кандидатом в пошуках роботи податковим працівником. Адже тільки завдяки безпосередньому вербальному спілкування ми можемо вирішити всі питання, в тому числі і такі як проходження співбесіди.

Резюмуючи вищевикладене, хочеться сказати: «Вперед на пошуки потрібних співробітників. І удача посміхнеться вам!».

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення