• Бухгалтерія і юриспруденція
Вся Україна
Аудитор Банківський працівник Бухгалтер Касир Податковий працівник Працівник біржі Спеціаліст 1С Фінансовий аналітик Фінансовий керівник Економіст Інша
Брокер Брокер Маклер Трейдер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Бухгалтерія і юриспруденція: Працівник біржі, робота

Працівник біржі: знайдіть гідного роботодавця із zapp.ua

Не так давно на ринку праці з'явилася нова для країн СНД і вельми незвичайна спеціальність – працівник біржі, яка вже встигла закріпитися в лавах народної зайнятості і стати затребуваною. Суть професії полягає в тому, щоб торгувати на спеціальних фондових, валютних біржах цінними паперами, опціонами, акціями, облігаціями, ф'ючерсами та іншим.

Заробляти на біржі можна дуже хороші гроші. Але для цього треба мати підготовку і чуття, знати поточну ситуацію, робити прогнози. Існують певні спеціалізації в цій сфері, які визначають коло завдань і рівень доходів спеціаліста. Починати діяльність на біржі найкраще під керівництвом хорошого наставника.

Шукайте хороших співробітників із zapp.ua

Знайти хорошого працівника, який впевнено знає свою справу, за даної спрямованості буває важко через новизну спеціальності на ринку праці. Зворотну ситуацію можуть відчути і здобувачі. Рядовий потенційний працівник біржі, працевлаштування вважає складним завданням і, швидше за все, перші спроби операцій з цінними паперами робив самостійно, без роботодавця і робочої команди, в період зростання популярності фондових і валютних бірж.

Ситуацію з проблемами пошуку хороших співробітників і щедрих роботодавців вирішують дошки онлайн оголошень. З дошкою віртуальних оголошень пошук працевлаштування працівник біржі може сприймати як просте завдання, адже на zapp.ua здобувач може знайти вигідні пропозиції щодо будь-якої спеціалізації, з найрізноманітніших куточків країни, досить ввести потрібні налаштування пошуку.

Зручність навігації

Сервіс оголошень zapp.ua в основному обирають за зручність навігації. Шукати вакансії «працівник біржі» у підрозділі «бухгалтерія і фінанси» можна не проходячи реєстрацію на порталі, для зручності пошуку можна додатково вказувати багато налаштувань, в число яких входить регіон проживання (область, місто) та спеціалізація.

На zapp.ua по даній професії можна знайти наступні спеціалізації:

  • Брокер – представник біржі, що виступає посередником між продавцем і покупцем при здійсненні торгівельної операцій: придбання, продаж та обмін товарів. Вони можуть представляти конкретні брокерські фірми, компанії або контори, а можуть виступати як незалежна особа.
  • Маклер – це працівник біржі, який веде торги по певній секції на біржі.
  • Трейдер – самостійний учасник біржової торгівлі, спеціаліст з фінансів який веде операції з інвестиціями і цінними паперами.

Не багатьом під силу напружена, ризикована але захоплююча робота працівників біржі, вакансії безпосередньо з даного напрямку теж зустрічаються не часто. Саме ці особливості спрощуються при використанні інтернет-ресурсів. Шукайте роботу і знаходьте шукачів у зручній обстановці, приділяючи даній задачі щодня по кілька хвилин із zapp.ua. І ви отримаєте гарні результати! 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення