• Побутова хімія
Вся Україна
Нове б/в
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Побутова хімія – купівля і продаж

Товари, без яких не обійдеться жодна господиня

Будь-яка господиня при поході до супермаркету або на ринок складає список необхідних товарів. В цьому переліку в обов'язковому порядку присутні засоби для миття посуду, пральні порошки, освіжувач повітря, рідке мило тощо. Побутова хімія допомагає  підтримувати чистоту і порядок в будинку, утримувати житло і предмети інтер'єру в ідеальному санітарно-гігієнічному стані. Закупівля товарів цієї групи звичайно здійснюється на досить значні суми і є сенс пошукати варіанти економії сімейного бюджету. Ми рекомендуємо вам скористатися послугами нашої дошки безкоштовних оголошень.

На нашому інтернет-ресурсі продаж побутової хімії здійснюється за цінами, нижче ринкових. Це пояснюється тим, що у продавців відпадає необхідність у витратах на рекламу та оренду торгових площ. У ціни товарів, що реалізуються через інтернет, відсутня посередницька складова. Скорочення накладних витрат істотно відбивається на вартості пропонованої продукції.

Як скласти тематичне оголошення

Опубліковані на Web-борді оголошення побутова хімія повинні містити всю необхідну для потенційного покупця інформацію:

  • найменування товару;
  • короткі характеристики споживчих якостей;
  • вартість;
  • контактні дані продавця;
  • умови доставки.

Така конкретика приверне увагу до вашої пропозиції та значно збільшить шанси на укладення вигідної угоди. Аналізуючи кількість переглядів опублікованої вами пропозиції та дзвінки від зацікавлених осіб, можна відкоригувати вартість пропонованої продукції в ту або іншу сторону.

Ефективність і простота придбання товарів через інтернет

Після набору в пошуковику фрази побутова хімія купити, з допомогою фільтрів можна конкретизувати свій запит. Структура нашого інтернет-ресурсу дозволяє легко відсіяти пропозиції, що не представляють для вас інтересу. Оголошення розташовані в порядку їх надходження в базу даних розділу Дім і Сад. У покупця є можливість проаналізувати зміну вартості продукції, вивчивши цінові коливання на протязі періоду часу, що його цікавить. Купівля та продаж побутової хімії в інтернет-просторі по своїй простоті й ефективності перевершує всі існуючі на сьогодні форми торгівлі.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Побутова хімія

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 30

« Перед 1 2