• Дачна ділянка
Вся Україна

Дачна ділянка

Вигідний продаж земельних ділянок своїми силами        

Збираєтеся продати земельну ділянку? Але ця клопітка справа вимагає багато часу і сил, щоб знайти покупця, готового запропонувати гідну вартість. А може бути, ви не бажаєте втрачати кошти на оплату послуг посередників? Тоді обирайте кращий з можливих варіантів – використовуйте безкоштовний рекламний майданчик zapp.ua.

Як і будь-який інший вид торгівлі, продаж земельних ділянок в Україні з успіхом може вестися через інтернет. Принайні, сервіс на нашому сайті дуже зручний для успішного пошуку потенційних покупців. Не страшно, якщо ви ніколи раніше не давали подібних оголошень. Простий і зручний інтерфейс сайту дозволяє кожному швидко розібратися з порядком дій.

Бажано відразу зареєструватися і давати оголошення з особистого кабінету. Саме туди будуть надходити повідомлення від тих, кого цікавить продаж землі. Зауважте, що важливо максимально детально розповісти про свою ділянку:

  • ціна;
  • розмір ділянки;
  • район його розташування;
  • призначення (продаж сільгосп землі або під забудову);
  • наявність комунікацій.

Ці та інші подробиці допоможуть потенційному покупцеві одразу визначитися, наскільки ваша пропозиція відповідає його запитам. Отже, відгуки будуть приходити тільки від цільової аудиторії, яку цікавить продаж земельних ділянок в області, вказаної в оголошенні. Що значно спростить ваше завдання та скоротить час на переговори.

Не втрачайте можливість вигідно економити

Із zapp.ua ви почнете економити вже з першого кроку – на безкоштовній реєстрації та користуванню сервісом сайту. Тільки подумайте, наскільки спроститься продаж ділянки землі, якщо інформацію про цю пропозицію побачать відразу сотні людей, практично без ваших зусиль. Адже для подачі оголошення досить декількох хвилин!

Тепер не доведеться давати оголошення в газету типу «продаж с/г землі» і «продаж землі під…», чекати його публікації, а потім втрачати дорогоцінний час, не відходячи від телефону. Просто у вільні хвилинки з будь-якого мобільного пристрою можна буде зайти на свою сторінку і переглянути чи не надійшли відгуки, які можуть з'явитися відразу ж, після публікації.

І хоча продаж землі в Україні ще не до кінця знайшов законодавчу базу, угоди купівлі-продажу між власниками проводяться дуже активно. За допомогою даного сервісу ви легко визначитеся, з ким із покупців готові мати справу. А вже потім будете підключати офіційну особу для оформлення угоди.

Не роздумуючи, використовуйте zapp.ua для продажу землі сільгосппризначення. І ви повною мірою відчуєте всі переваги цього доступного сервісу.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Нерухомість Дачна ділянка

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 25

« Перед 1 2