• Дачна ділянка
Вся Україна
Під сад / город Сільсько-господарського призначення Промислового призначення

Промислового призначення

Земельні ділянки промислового призначення

Згідно чинного законодавства, сьогодні земля може перебувати в державній, комунальній та приватній власності. Відповідно її власниками є як юридичні, так і фізичні особи. Чітко розмежовано цільове призначення земельних площ і порядок їх придбання. Продаж землі промислового призначення цікавить в першу чергу підприємців, які займаються виробництвом. Метою такого придбання є подальше будівництво цехів, складських і підсобних приміщень, зведення швидкомонтованих ангарів, які забезпечують роботу підприємств.

Операції подібного роду вимагають знання законодавчої бази і серйозного юридичного супроводу. При цьому на етапі пошуку підходящих варіантів можна обійтися без залучення фахівців і посередників. Пошук ділянок землі для промислового використання істотно полегшили дошки безкоштовних оголошень. На сторінках нашого веб-борда власники землі можуть провести ефективну рекламну компанію, а покупці зможуть вибрати пропозиції, що відповідають їх вимогам. При цьому обидві зацікавлені сторони процесу отримують доступ до інформації, за яку раніше необхідно було платити посередницьким структурам. Купівля землі промислового призначення з допомогою дошки безкоштовних оголошень – це реальна можливість економії досить суттєвих коштів.

Інформаційна насиченість оголошень на Web-борді

У текстовій частині оголошення міститься вся необхідна інформація:

  • площа ділянки;
  • ціна;
  • цільове призначення;
  • комунікації;
  • під'їзні шляхи;
  • наявність пакету необхідних документів;
  • контакти.

Подібні комерційні пропозиції в більшості випадків супроводжуються фотографіями ділянки з прив'язкою до топографічної карти місцевості. Погодьтеся, що цих відомостей для першого разу цілком достатньо, тим більше, що ви отримаєте їх шляхом натискання кількох клавіш на клавіатурі комп'ютера.

Регулярно вивчаючи нові оголошення продаж землі промислового призначення, можна отримати чітку картину співвідношення попиту і пропозиції в цьому сегменті ринку. Використовуючи контактні дані продавця, ви зможете в будь-який момент зв'язатися з ним для уточнення питань, що вас цікавлять. Зареєстровані користувачі сайту отримують можливість управління своїм оголошенням. Його можна редагувати, доповнювати або видаляти без сторонньої допомоги. При складанні пошукових запитів покупці можуть використовувати додаткові фільтри. Якщо вас цікавить, наприклад, продаж землі під індивідуальне будівництво, то в тексті запиту використовуйте відповідні ключові слова.

Допомога фахівців знадобиться тільки на заключному етапі

Продаж і придбання ділянок землі для подальшого використання в промислових цілях вимагає професійного юридичного супроводу угоди. Приступати до використання такої ділянки можна лише після отримання державного акта на право власності та його реєстрації. На етапі вивчення пакету документів необхідно переконатися у відсутності обмежень на використання ділянки за цільовим призначенням. Незайвим буде вивчити генплан району, на території якого ви збираєтеся придбати землю. Вкладаючи в купівлю серйозні кошти, ви повинні бути впевнені у завтрашньому дні. Якщо перед вами стоїть завдання продати або купити землю промислового призначення без посередників, то з допомогою дошки безкоштовних оголошень ви вирішите його в найкоротші терміни.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Нерухомість Дачна ділянка Промислового призначення

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1