• Дитячі меблі
Вся Україна
Дитячі гойдалки Дитячі ліжка Дитячі стільці Дитячі шафи Комоди і пеленаторы Манеж Парти і мольберти Стільчики для годування Аксесуари для дитячої меблів Інше (дитячі меблі)

Дитячі гойдалки – купівля і продаж б/в

Як обрати кращу гойдалку для малюка?

На просторах сайту zapp.ua не складно знайти багато різноманітних варіантів меблів для дітей. У тому числі функціональні гойдалки, призначені для дітей різного віку. І приємно відзначити, що цей звичний атрибут дитячого ігрового майданчика дуже істотно модернізований і тепер качалки використовуються практично з перших днів життя малюка. Умовно можна виділити кілька груп дитячих гойдалок:

  • колиски-гойдалки – для немовлят;
  • крісла-качалки – для дітей молодшого віку;
  • ігрові качалки – для малюків.

Асортимент виробів цього розділу досить різноманітний, так що за допомогою пошуковика підбір гойдалки не складе особливих зусиль. Головне - чітко розуміти, які завдання буде виконувати ваше придбання. Моделі сучасних качалок можуть мати спеціальні механізми, електронні системи з дистанційним управлінням. В них передбачено обладнання для іграшок, різноманітних розвиваючих засобів або музичних пристроїв. Як прийнято, в них передбачений варіант механічної або автоматичної вібрації з різними режимами гойдання і балансування. Почавши пошук, слід вивчити різні пропозиції, з'ясувати можливості та переваги того чи іншого пристрою. Не завадить переглянути відгуки інших батьків про свій досвід використання цих оригінальних пристосувань.

Види і параметри дитячих гойдалок

Сучасна качалка для новонароджених геніально поєднує традиції з інноваційними технологіями. Так, на вибір покупців пропонуються ліжко-гойдалка, люлька-качалка або шезлонг-гойдалка. Користуються популярністю конструкції типу крісло-качалка або гойдалки-качалка. Вони гарні для діток постарше. Всі конструкції таких гойдалок базуються на міцному каркасі. Кожен вид годиться для певних умов і істотно полегшує батькам догляд за малюком. Дитина може тривалий  час сидіти або лежати в ній без нагляду і навіть спати. Це дуже ергономічні вироби, конструкторами добре продумані умови для забезпечення комфорту і нормального розвитку організму, що росте. Зручна форма забезпечує м'яке погойдування, заспокоює і заколисує новонародженого. В той же час це в основному малогабаритні вироби (приблизно 120 на 60 см). Їх легко переносити і завжди можна встановити в зручному місці на очах у дорослих. В них передбачені дуги для підвішування іграшок. Влаштований спеціальний вібромеханізм для заколисування малюка. Зустрічається музична функція і безліч різних додатків, в залежності від моделі. Для безпеки новонародженого передбачені ремені.

Для дозвілля діток постарше чудово підходять недорогі дерев'яні качалки, а також оригінальні варіанти найрізноманітніших конструкцій. Настільки ж популярні пружинні і балансирні гойдалки. Виробники створюють їх у вигляді улюблених мультяшних героїв, машин, паровозиків.

Де краще купувати дитячі гойдалки

При такому широкому виборі дитячих гойдалок батьки зазвичай концентрують увагу на якості іграшки. Серед популярних виробників Bright Starts, KidStaff, Pretti in Pink та ін. важливо пам'ятати: пластмасові – легші, зручно транспортуються, займають не багато місця; дерев'яні – важчі, але міцні і довговічні. Класична качалка зазвичай виготовлена з металу і дерева, покритого стійкою фарбою. І, звичайно ж, на торгівельному майданчику Zapp знайдуться пропозиції в будь-якій ціновій категорії. Тут дуже просто підібрати саме те, що зробить вашого малюка щасливим.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення