• Дитячі меблі
Вся Україна
Дитячі гойдалки Дитячі ліжка Дитячі стільці Дитячі шафи Комоди і пеленаторы Манеж Парти і мольберти Стільчики для годування Аксесуари для дитячої меблів Інше (дитячі меблі)

Манеж – купівля і продаж б/в

Потрібен манеж для дітей? Вигідно придбати на майданчику Zapp  

Манеж – річ необхідна і дуже корисна. Протягом кількох місяців чудово виручає молодих мам, особливо, якщо малюка-непосиду ні на секунду не можна залишати без уваги. Враховуючи, що цей предмет потрібен не надовго, дуже вигідно купувати його з рук – це обходиться набагато дешевше. Тому сайт безкоштовних оголошень став чудовою платформою, яка допомагає одним батькам продати вже непотрібну річ, а іншим – придбати. Тут, використовуючи зручну систему пошуку, можна швидко підібрати товар на будь-який смак. Адже в наш час манежі настільки різноманітні, створюються з різних матеріалів, мають різний дизайн та призначення, що можна спокійно обрати і за розміром, і за функціями, і за кольором. 

Основні види манежів:

  • класичні ігрові;
  • манежі-ліжка;
  • манежі-ширми.

При цьому можна обирати дерев'яні, сітчасті, надувні вироби круглої, квадратної, багатокутної форми. Різноманіття варіантів з оригінальними ігровими пристроями можна заздалегідь оцінити, розглянувши на сайті і прочитавши відгуки. Особливу увагу варто звернути на функціональність і призначення манежу.

Як обирати манеж

Як відомо конструкція сітчастого манежу – металевий каркас з натягнутою сіткою і клеєнчатим дном. Він компактний, легкий, буває різної форми, що дозволяє розміщувати його в будь-якому місці будинку і в автомобілі. Малюку в ньому зручно і безпечно. Не менш цікавий варіант – пластиковий манеж, який складається з окремих простих деталей. Ці вироби мають навіть дверцята із засувками. Їм можна надати будь-яку форму і розмір. Їх можна поставити у дворі або взяти на пікнік. Чимось схожа конструкція у манежу-ширми, який часто використовують, щоб просто захистити від доступу певну ділянку в будинку. Добре підходить для прогулянок і дачі надувний манеж. Яскравий, м'який з високими прозорими стінками – ідеальне місце для тривалого часу в природному середовищі.

Для підростаючих малюків, які вимагають більш надійних споруд краще обрати дерев'яні манежі. Вони теж бувають різної форми, хоча компактності не мають, важкі за вагою і громіздкі. Хоча багатьох батьків приваблює екологічний матеріал, стійка і надійна конструкція. До того ж, зазвичай у них конструктивно закладена можливість змінювати висоту дна. Таким чином, не страшно залишати дитину практично до 3-річного віку.

Особливе місце займає манеж-ліжко. Він виготовлений не з дерева, як звичайне ліжечко, а з екологічних матеріалів, які легко миються. Просто трансформується в колиску або столик зі стільчиком для годування. Стінки з сітчастими вставками, щоб добре циркулювало повітря, і дитина була на виду. Таке зручне ліжечко можна взяти у поїзд, у подорож. В спеціальних кишенях зручно складати необхідні речі, іграшки або підгузки. Деякі виробники передбачили дворівневе дно і додаткові корисні функції:

  • пеленальний столик;
  • килимок для ігор
  • спеціальні дуги для іграшок;
  • сітку від комах
  • аудіо- та віброблок.

Припустиме навантаження у різних моделей відрізняється. Але в основному розраховані такі вироби на діток до 5 років.

На що звертати увагу при покупці б/в манежів

Найпопулярніші компанії-виробники манежів Ceba Baby, Bambi, Baby Tilly, Bertoni, Ommi,  Baby Elit Chicco, Geoby. Позитивні відгуки батьків підтверджують гарантію якості, надійність і безпеку їх продукції. Все ж, купуючи не новий манеж, звертайте увагу на висоту бортів, якість сітки, покриття дна, відстань між рейками, міцність і стійкість коліс. Перевірте, як буде складатися і розкладатися, наскільки він компактний. Зазвичай сітчасті манежі – найдешевші, а найдорожчі – дерев'яні. Але і ті, і інші вимагають ретельного догляду. Так що не зайвим буде перевірити їх на наявність забруднень. На сайті zapp.ua продавці зазвичай надають детальний опис з фотографіями. І, якщо всі показники ґрунтовно зважити, вам вдасться знайти хорошого «помічника для мами», в якому малюкові буде зручно і комфортно гратися і поодинці проводити час.     

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення