• Дитячі меблі
Вся Україна
Дитячі гойдалки Дитячі ліжка Дитячі стільці Дитячі шафи Комоди і пеленаторы Манеж Парти і мольберти Стільчики для годування Аксесуари для дитячої меблів Інше (дитячі меблі)
Комплект учнівський Парта Стіл Інше
AMF Baby Italia Babycare Bambino Berber Curver Grow n Up Kuzya Laska-M Melіssa & Doug Micuna Oris Ruggeri Sofia Tega Baby Абсолют-Меблі Наталка Інше
Абака Алюміній Бамбук ДВП ДСП ламінована ДСП шпонована Кований метал МДФ Метал Натуральне дерево Натуральний ротанг Нержавіюча сталь Інше

Парти і мольберти – купівля і продаж б/в

Парти і мольберти для домашнього користування

У наш час батьки воліють купувати для дитячої кімнати багатофункціональну парту, яка набагато зручніше звичайного столу. Вони компактні, легко налаштовуються під ріст дитини, поверхню можна встановити під оптимальним нахилом. До того ж, з її допомогою вирішується багато завдань. Так, ергономіка парти забезпечує правильну посадку і оптимальну відстань від очей до книги або зошитів. Це важливо для здоров'я малюка і  дозволяє формувати рівну поставу.  А парта-трансформер дозволяє відкрити для малюка творчий світ. У той же час батьки можуть бути впевнені, що малювати на шпалерах він вже точно не буде.

На торгівельному інтернет-майданчику Zapp можна підібрати різні варіанти таких меблів:

  • домашні дитячі парти;
  • дитячі мольберти;
  • парти з мольбертами.

Дитяча парта в комплекті з мольбертом дуже актуальна для сім'ї, в якій росте дитина з яскраво вираженими творчими здібностями. Хоча, це дуже зручно для всіх дітей. Адже з одного боку дошки зазвичай розташовується площина мольберта, а з іншого – магнітна поверхня з магнітними цифрами і літерами. На ній зручно навчати малюка абетки, читання та лічиння. Старші діти зможуть писати крейдою або фломастерами. Ці вироби часто забезпечені спеціальними пристосуваннями – шухлядами для паперів, підставками для пензлів, олівців і ручок, спеціальними затискачами, додатковими поличками. Діти багато часу проводять сидячи за партою. Так що її дизайн, форма, функціональність і, звичайно ж, безпека дуже важливі.

Матеріали і ціни від популярних виробників

У кожного виду виробів є свої переваги. Підбираючи для дитячої кімнати парту, батьки керуються розмірами приміщення, обстановкою, потребами і своїми фінансовими можливостями. Як відомо, іноземні виробники поставляють на наш ринок різноманітний асортимент функцій і дизайну, комплектації і можливостей. В основному, дуже якісні і сертифіковані вироби з яскравим неординарним дизайном. Їх вартість не завжди влаштовує наших покупців. Останнім часом активізували випуск якісних дитячих меблів і вітчизняні виробники. Для виробництва парт використовуються матеріали:

  • дерево – екологічний варіант, хоча не досить практичний і важкий;
  • ДСП або МДФ – більш легкі і поширені в меблевому виробництві;
  • пластик  - універсальний і легкий за вагою варіант.

Не треба забувати, що треба звертати увагу і на матеріал парти, і на покриття. Використовувані фарби і лаки повинні бути нетоксичними і абсолютно безпечні для здоров'я дітей.

Критерії придбання дитячих парт і мольбертів б/в

З чого починати вибір? З визначення, що важливо для майбутнього учня. Навіть у маленької дитини є особисте уявлення про красу і особливі переваги. Тому, купуючи парту з мольбертом, важливо на них орієнтуватися. Вони повинні створювати відповідний настрій. Спочатку парта з магнітною дошкою буде служити для захоплюючої гри, потім для занять. Якщо парта б/в зберегла свій «товарний» вигляд, варто оцінити наскільки вона буде зручна для вашої дитини:

  • як регулюється кут нахилу стільниці;
  • наскільки змінюється в розмірі «зростаюча парта»;
  • відповідність комплектації необхідними приналежностями;
  • стан (розсихається, скрипить, хитається і т. д.)

На цьому сайті ви напевно підберете зручну парту, яка ергономічно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати та буде сприяти розвитку творчих навичок у вашого малюка.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення