• Дитячий транспорт
Вся Україна
Дитячі велосипеди Дитячі роликові ковзани Дитячі самокати Дитячі скейти Дитячі електромобілі Чудомобілі, ходунки, гойдалки Аксесуари Інше (дитячий транспорт)
Тип
Виробник Інше
Вік дитини 0-9 міс. 6-12 міс. 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 8 років 10 років 12 років 14 років Інше (вік)

Аксесуари для дитячого транспорту - колеса, запчастини, чохли

Аксесуари для дитячого транспорту

Сьогодні важко уявити дитячий транспорт без спеціальних пристосувань, що захищають від дощу і сонця, від можливих травм при падінні. Комфорт для малюка і мами виробники ставлять понад усе і постачають Дитячі велосипеди і велоколяски, приміром, захисними козирками, кошиками для речей та іграшок, бамперами і т. д. Ще більше уваги приділяється екіпіровці для підліткових транспортних засобів, особливо, екстремального характеру. Тому створюється чимало корисних аксесуарів, покликаних забезпечувати безпеку і захист для маленьких наїзників. Велокрісла, велошлемы, окуляри та маски, наколінники, рукавички, насоси, дзвінки, ліхтарики, дитячі дорожні валізи, а також багато іншого важливе спорядження завжди можна знайти на сторінках сайту безкоштовних оголошень zapp.ua.

Звичайно, сучасні виробники намагаються забезпечити необхідні аксесуари в комплекті з товаром. Причому, у кожного виду свої особливості та вимоги. Однак за певних обставин доводиться задуматися, де швидко підібрати ті чи інші речі. І тільки на майданчику, що надає місце під продаж товарів б/у, можна знайти низькі ціни на дуже якісні брендові вироби від кращих світових виробників. Саме тут легко підібрати потрібні товари комплектом. Наприклад, костюм, шолом, рукавички та окуляри для юних любителів велосипедів, скейтбордів, ролерів та роликових ковзанів. Комплект можна скласти так, щоб дитина могла одягнути шолом і наколінники під час прогулянки на велосипеді або катаючись у дворі на скейті. Зазвичай дітям подобаються такі речі, адже вони виглядають дуже «круто» і навіть нагадують професійний спорт. Психологи переконані – при правильній постановці питання можна не тільки забезпечити безпеку, але ще й виховати в ньому прагнення до високих досягнень.  

Каквыбрать товар і продавця

Слід зазначити, що підбираючи захист для початківця велосипедиста, треба орієнтуватися на рівень можливої небезпеки. Адже виробники створили універсальні варіанти для поширеного стилю «фітнес» і для екстремального спорту. Не секрет, що в підлітковому віці мало хто замислюється про погрози. У той же час для спокійних дітей цілком підійдуть універсальні предмети, що захищають від саден, синців і ударів. А вже для дитини, якого так і тягне випробувати нові трюки, просто необхідно підшукувати спеціальні засоби захисту – більш міцні, надійні і технологічні. Так що, підбираючи захисні аксесуари з рук, треба дуже уважно перевіряти їх якість і стан при зустрічі з продавцем. Поцікавтеся у нього, як часто ці речі використовувалися, чому продаються. Перевірте на наявність тріщин або розривів, надійність кріплень. Підбирайте товари відповідного розміру, а не за ціною. На сайті створені всі умови для зручного пошуку. Потік пропозицій на майданчику zapp.ua дозволяє підібрати необхідні товари для комфорту дітей і при цьому вигідно заощадити сімейний бюджет.   

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1