• Дитячий транспорт
Вся Україна
Дитячі велосипеди Дитячі роликові ковзани Дитячі самокати Дитячі скейти Дитячі електромобілі Чудомобілі, ходунки, гойдалки Аксесуари Інше (дитячий транспорт)
Тип Каталки Гойдалки Ходунки Чудомобілі Інше
Виробник Alexis Bebe Confort Bertoni BIG Bkids Bright Starts Chicco Cotoons Ecoiffier Falk Fisher-Price Geoby Jane Janod Keenway Kіddіeland Mega Bloks Milly Mally Pilsan Rock My Baby Smart Toys Toys Weina Інше
Вік дитини 0-9 міс. 6-12 міс. 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 8 років 10 років 12 років 14 років Інше (вік)

Дитячі чудомобілі, ходунки, гойдалки, продаж, куплю, оголошення, безкоштовні, недорого, бо

Транспорт для самих маленьких – ходунки, гойдалки, чудомобілі

Підростаючому дитині потрібно так багато різнопланових речей, починаючи від харчування до іграшок, що мимоволі доводиться багато від чого відмовлятися. Але сьогодні ці питання можна зняти з порядку денного, завдяки ефективному розвитку індустрії покупок через інтернет. Так, на торговому майданчику Zapp.ua молоді батьки знайдуть у розділі Дитячий Світ найнеобхідніші вироби за цілком прийнятною ціною. І, завдяки суттєвій економії коштів, отримають можливість розширити асортимент покупок. Тут вигідно і зручно підбирати дитячі ходунки, гойдалки і чудомобілі. Ці практичні іграшки будуть справжньою знахідкою і для завантажених справами мам, і для однорічних допитливих малюків в період, коли їм не сидиться на місці.

Ці оригінальні вироби надовго захоплюють дітей, до того ж, мають ряд неоціненних переваг. З їх допомогою:

 • розвивається координація рухів;
 • тренується спритність;
 • виробляється здатність тримати рівновагу;
 • зміцнюються м'язи рук, ніг і спини;
 • тренується робота вестибулярного апарату.

Саме головне, що такий чудовий транспорт допомагає дитині безболісно і швидко вчитися пересуватися. Оригінальне оформлення у вигляді різноманітних тварин і тварин (гойдалки), мотоциклів і машин (чудомобілі), сприяє розвитку дитячої уяви.

Як вибрати б/у чудомобілі, ходунки та гойдалки

Зрозуміло, критерії вибору таких виробів на вторинному ринку істотно розширюються. Турботливі дорослі обов'язково прагнуть забезпечити своє чадо чудової, захоплюючій іграшкою, яка не зашкодить здоров'ю і надійно працювати тривалий час. Тому особливу увагу звертають на:

 • якість – використання екологічних матеріалів;
 • наявність необхідних елементів для безпеки;
 • стійкість під час руху;
 • наявність пошкоджених частин;
 • комфортне розташування на сидінні;
 • легкість і простота управління;
 • відповідність розмірів товару віку малюка;
 • функціональність – варіанти використання;
 • роботу підсвічування і звукових ефектів.

При виборі товарів, якими вже користувалися, слід уважно перевіряти все до дрібниць. Розмір і матеріал коліс, як вони обертаються, наявність тріщин на корпусі і всередині, надійність ременів безпеки – все це заради майбутнього спокою. Надійна машина буде довго служити і дарувати дитині справжнє задоволення пізнання навколишнього світу.

Перевірені виробники дитячого транспорту

Аналіз ринку продажів показує популярних лідерів: Abc Design, Kiddieland, Bambi, Cartoon, Chicco, Milly Mally, King Babу. Ці виробники відрізняються високою якістю чудомобілів, ходунків та гойдалок. Відмінна репутація, перевірена багатьма роками, гарантує надійність, навіть при покупці вже не нового товару. Враховуючи активний розвиток даного сегмента ринку дитячих товарів, розробку більш удосконалених моделей, підвищення функціональних можливостей та використання нових, більш якісних матеріалів, можна навіть на вторинному ринку знайти відмінні екземпляри. Щоб інтернет-операція була вдалою, вивчіть уважно рекомендації для покупців на майданчику Zapp. Це допоможе швидше зорієнтуватися при виборі іграшок для своїх дітей.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дитячий світ Дитячий транспорт Чудомобілі, ходунки, гойдалки

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення