• Дитячий транспорт
Вся Україна
Дитячі велосипеди Дитячі роликові ковзани Дитячі самокати Дитячі скейти Дитячі електромобілі Чудомобілі, ходунки, гойдалки Аксесуари Інше (дитячий транспорт)
Тип Комплект Лижоролерів Ролики на п'ятку Роликові ковзани Інше
Вік дитини 0-9 міс. 6-12 міс. 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 8 років 10 років 12 років 14 років Інше (вік)

Дитячі роликові ковзани – купівля і продаж б/в

Які дитячі роликові ковзани можна знайти на дошці оголошень?

Одним з улюблених засобів пересування сучасних маленьких модників і модниць є роликові ковзани. Це досить корисне, але, в той же час, не найдешевше задоволення. Якщо ви хочете придбати ролики своїй дитині і не порушити при цьому рамок встановленого бюджету, зверніть увагу на асортимент сайту zapp.ua. Тут у розділі Дитячий Світ опубліковано безліч оголошень від приватних осіб про продаж нових і б/у коньков різних видів:

  • розсувні;
  • триколісні;
  • ковзани-квади;
  • фріскейт-ролики.

Серед пропозицій можна також знайти продукцію від відомих всесвітньо визнаних брендів: Rollerblade, K2, Fila, SEBA, USD, Powerslide, Roces, Reaction, Action, Bauer, Explore, MaxCity, Larsen, Tempish, Atemi та інших.

Представлений асортимент, різноманітність моделей і забарвлень зможе задовольнити навіть найвишуканіші вимоги маленьких ролерів.

Як вибрати роликові ковзани?

Підходити до покупки роликових ковзанів для дитини потрібно з усією відповідальністю. Щоб зробити вибір, який принесе малюкові і його здоров'ю максимальну користь, слід враховувати деякі важливі параметри.

Перше, на що потрібно визначити – це ролики розсувні чи ні. Перший варіант зазвичай коштує дорожче, але, якщо врахувати той факт, що такі вироби не рекомендується купувати на виріст, а ніжки у дітей ростуть дуже швидко, то таку переплату можна вважати обгрунтованою.

Далі зверніть увагу на раму. Самою надійною вважається та, яка виготовлена з композиційних матеріалів, до того ж вона прекрасно поглинає вібрацію. Металеву раму найчастіше можна побачити в швидкісних моделях. А от пластик «виграє» хіба що за ціною.

Черевики зазвичай представлені в двох варіантах – тверді і м'які. У першому випадку треба пам'ятати про те, що це більш надійний захист, а в другому – це максимальний комфорт і можливість виконання особливих трюків.

Щоб правильно вибрати колеса потрібно знати, що великі розміри призначені для швидкості, а маленькі – для стрибків. Твердість коліс слід вибирати, виходячи з вагової категорії. М'які зразки краще поглинають нерівності і забезпечують більш безпечну їзду, але вони можуть здавлюватися під великою вагою. А від пластмасових варіантів взагалі краще відмовитися. Особливу увагу приділіть підшипників. Краще всього, якщо вони будуть виготовлені з легованих сталей.

І останнє, переконайтеся в тому, що роликові ковзани мають відповідний вагу. Занадто важкі зразки будуть швидко втомлювати дитину і не принесуть позитивних емоцій від процесу експлуатації.

Як вдало здійснювати покупки в інтернеті?

Низькі ціни товарів, представлених на дошці оголошень, привертають величезну кількість покупців. Крім того, для багатьох привабливим є й те, що, при бажанні, тут легко можна перевтілитися з покупця на продавця і виставити на продаж свої речі, які вже не потрібні або не підходять.

Але часто всі ці переваги меркнуть перед страхом напоротися на шахраїв. Щоб звести ці ризики до мінімуму, необхідно дотримуватися деяких правил: перевіряйте наявність і достовірність контактних даних; дізнайтеся, чи готовий чоловік здійснити операцію при особистій зустрічі; не використовуйте для переказу грошей анонімні платіжні системи і мобільні номери телефонів; не вдавайтеся до послуг неперевірених кур'єрських служб та перевізників.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення