• Дитячий транспорт
Вся Україна
Дитячі велосипеди Дитячі роликові ковзани Дитячі самокати Дитячі скейти Дитячі електромобілі Чудомобілі, ходунки, гойдалки Аксесуари Інше (дитячий транспорт)
Тип
Виробник Alexis Angry Birds Chicco Disney Ecoline Geoby Globber Hy-Pro Kіddіeland MAXCITY Milly Mally Nixor Sports Pilsan Powerslide Puky Stiga Yedoo Інше
Вік дитини 0-9 міс. 6-12 міс. 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 8 років 10 років 12 років 14 років Інше (вік)

Дитячі самокати – купівля і продаж б/в

Дитячі самокати різних видів і марок за доступними цінами

Починаючи з 2-х річного віку, малюки вже можуть освоювати самокати. Придбання такого засобу пересування може стати не тільки задоволенням дитячої примхи, але й принести значну користь здоров'ю і розвитку дитини, здійснюючи благотворний вплив на дихальну і серцево-судинну системи, а також на вестибулярний апарат, витривалість і загальний фізичний стан.

Купівля самоката в звичайних профільних магазинах обійдеться не дешево. Інша справа – віртуальна дошка безкоштовних оголошень. Тут ціни набагато нижче. До того ж, при бажанні, легко знайти не тільки нові, але і б/в зразки в гарному стані. Серед асортименту можна підібрати будь-який необхідний вид агрегату:

  • двоколісний;
  • триколісний;
  • чотириколісний;
  • електричний;
  • біговел.

Крім того, серед пропозицій зустрічаються вироби відомих торгівельних марок, продукція яких відрізняється своєю якістю і надійністю: Micro(Швейцарія), YBike (Ірландія), JD Bug (Англія), Yedoo-Intrea (Чехія), Explore (Канада), Smoby (Франція), Razor і Fіsher-Prіce (США), Puky, Mondo і Kettler (Німеччина).

Що слід враховувати під час вибору самоката?

Вперше купуючи самокат, досить складно правильно розставити пріоритети. Адже від того, чи вдало ви підберете модель, може залежати її подальша доля: або вона стане улюбленим захопленням дитини, або ж буде порошитися в темному кутку. Щоб не помилитися, слід звертати увагу не тільки на дизайн, але і на більш значущі фактори.

Перше, про що варто згадати – матеріал. Металеві конструкції більш надійні і довготривалі, але і маса їх значно більша, ніж у пластикових, тому віддавати їм перевагу варто лише в тому випадку, якщо фізичні показники дитини дозволяють самостійно переносити таку вагу.

Звертайте увагу на з'єднання керма і підніжки – це найвразливіше місце, тому краще, якщо воно буде цілісним, без зварювання і кріплень.

Прослідкуйте, щоб висота керма регулювалася, а ручки і підніжка були виконані з нековзного матеріалу. Колеса краще вибирати з поліуретану. Гальма бажано щоб були ручні, розташовані на задньому колесі.

Що стосується дизайну, то тут все просто: чим яскравіший колір, тим легше його помітити на дорозі. А при наявності розважальних аксесуарів, переконайтеся, що їх розташування не стане причиною додаткових травм у разі падіння дитини.

Не забудьте перевірити і загальний стан конструкції: колеса повинні легко обертатися, всі деталі повинні бути добре закріплені. Переконайтеся у відсутності сторонніх скрипів і люфта.

Торгівля онлайн: легко та вигідно!

Здійснювати покупки онлайн дуже вигідно, адже порівняно з традиційним шопінгом, такий процес здатний істотно заощадити ваш час, а головне – фінанси. Особливо це актуально для віртуальної дошки оголошень, так як тут оповіщення розміщують в основному не комерційні організації, а приватні особи, що значною мірою відбивається на ціні товарів.

Ще однією суттєвою вигодою є те, що будь-хто абсолютно безкоштовно може скористатися послугами даної торгової площадки і приміряти на себе роль продавця. Завдяки чому можна не турбувутися, якщо нове придбання вам не підійшло з якихось причин. А також це допоможе заробити на продажу непотрібних речей. Дошка оголошень – це місце, де кожен знайде свою вигоду!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 5