• Дитячий транспорт
Вся Україна
Дитячі велосипеди Дитячі роликові ковзани Дитячі самокати Дитячі скейти Дитячі електромобілі Чудомобілі, ходунки, гойдалки Аксесуари Інше (дитячий транспорт)
Тип Міський Кикборд Спортивний Тридер Інше
Виробник Amigo Bambi (Metr+) MAXCITY Razor Tempish Інше
Вік дитини 0-9 міс. 6-12 міс. 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 8 років 10 років 12 років 14 років Інше (вік)

Дитячі скейти – купівля і продаж б/в

Скейти: основні види і виробники

Скейти – один з кращих способів самовираження сучасних дітей. До того ж вони є прекрасним засобом для поліпшення фізичної форми і розвитку вестибулярного апарату. Але ціни на «дошки» у стаціонарних магазинах досить високі, і не всі батьки можуть собі дозволити задовольнити подібний каприз своєї дитини.

Щоб вирішити цю проблему, досить звернути увагу на пропозиції віртуальної дошки оголошень. Лоти, опубліковані тут приватними особами, здатні приємно здивувати своєю вартістю. До того ж серед представленого асортименту, можна відшукати нові і б/в вироби різних видів:

  • скетборди;
  • лонгборди;
  • вейвборди;
  • мінікруізери.

Якість – головний критерій вибору скейта. Тому перше, на що слід звернути увагу – виробник. Одними з самих надійних у всьому світі вважаються такі бренди, як Zoo York, Toy Machine, Zero, World Industries, Girl (Chocolate) та інші. А на торговому майданчику можна за доступною ціною знайти і придбати продукцію цих і інших відомих марок.

Що потрібно враховувати при виборі скейта?

Крім виробника, при аналізі моделі потрібно звернути увагу ще на ряд параметрів, від яких може залежати не тільки якість і довговічність, але і ефективність, і безпека експлуатації виробу.

По-перше, не забувайте, що скейти, в залежності від вікової категорії дитини, класифікуються на:

  • micro – для дітей зростом до 1 метра;
  • mini – вік приблизно 6-8 років, зріст 1-1,5 метра;
  • mid-size – вік 9-12 років, зріст не нижче 1,5 метра;
  • decks – розміри співпадають із зразками дорослих моделей, що підходять для підлітків старше 13 років.

Наступне, на чому необхідно зробити акцент – матеріал дошки. Одним з кращих називають канадський клен – він володіє особливою міцністю і пластичністю. На другому місці можна позначити китайський клен – він не настільки довговічний, але і ціна його нижче. Непоганим варіантом вважається суміш перших двох порід дерев. Вироби з високоміцного поліуретану також відрізняються своєю міцністю і невеликою вагою. Незалежно від матеріалу, окремо слід переконатися в тому, що покриття деки неслизьке.

Підвіски (траки) краще вибирати алюмінієві, широкі й важкі. Щоб визначитися з жорсткістю коліс, потрібно знати по яких дорогах буде кататися дитина – чим вище жорсткість, тим рівніше має бути покриття.

І пам'ятайте про те, що разом зі скейтом необхідно придбати і засоби захисту, щоб максимально убезпечити дитину від отримання можливих травм.

Торгівля онлайн: «вир» товарів в інтернеті

Віртуальна дошка оголошень має ряд переваг, порівняно з іншими комерційними інтернет-ресурсами. Ціни тут нижче, адже товари виставлені на продаж в основному приватними особами. До того ж для більшої економії тут можна підібрати уживаний виріб в хорошому стані. А якщо ж ви вчинили невдалу покупку або у вас є непотрібні речі, ви можете продати їх, скориставшись безкоштовною послугою розміщення оголошень.

Звичайно, торгівля в інтернеті завжди передбачає ймовірність стати жертвою шахраїв. Щоб звести ці ризики до мінімуму, слід дотримуватися основних правил: не користуйтеся анонімними електронними платіжними системами і не переказуйте гроші на мобільні номери; обирайте тільки перевірені служби доставки або укладайте угоди при особистій зустрічі; ретельно перевіряйте всю доступну інформацію по контрагенту. Пам'ятайте, дошка оголошень може стати відмінним інструментом для реалізації будь-яких торгових намірів, головне – не втрачати пильності! 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення