• Дитячий транспорт
Вся Україна
Дитячі велосипеди Дитячі роликові ковзани Дитячі самокати Дитячі скейти Дитячі електромобілі Чудомобілі, ходунки, гойдалки Аксесуари Інше (дитячий транспорт)
Тип
Виробник Alexis Azimut BabyHit Bambi Disney Extreme Bike Geoby Hello Kitty Mars Mustang Pilsan Premier Puky Shantou Gepai Smart Тгіке Smoby Super Trike Unix Winther Інше
Вік дитини 0-9 міс. 6-12 міс. 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 8 років 10 років 12 років 14 років Інше (вік)
Особливості

Дитячі велосипеди – купівля і продаж б/в

Які дитячі велосипеди можна знайти на дошці оголошень?

Велосипеди – один з найпопулярніших засобів пересування серед дітей. У залежності від габаритів та технічних характеристик, при бажанні можна підібрати агрегат для будь-якої вікової категорії. Якщо ви хочете економічно зробити покупку, зверніть увагу на асортимент сайту zapp.ua. Тут у розділі Дитячий Світ можна знайти такі види велосипедів:

  • двоколісні;
  • триколісні;
  • чотириколісні;
  • беговелы;
  • велосипеди з ручкою.

На дошці оголошень в основному представлені вигідні пропозиції від приватних продавців, серед яких можна знайти продукцію відомих торгових марок, знаменитих якістю своїх товарів: Rich Toys, Несправедливий, Jaguar, Jetem, Kettler, Coloma, Icon, CHICCO, Family, Little Tikes, Mars, Puky, Smoby, Azimut, Bottechia, Tilly, Raleigh, Lexus Trike, МБК, Pride, Schwinn, RoyalBaby, Smart Тгіке, MEDANO, Author і інші. Ці бренди користуються великим попитом і перевірені мільйонами споживачів.

Як вибрати дитячий велосипед?

Правильно підібраний велосипед і необхідні Аксесуари може привнести неоціненний внесок у здоров'я дитини, з її допомогою зміцнюється серцево-судинна система, розвивається опорно-руховий і вестибулярний апарат, збільшується насичуваність крові киснем і підвищується витривалість всього організму.

Щоб при купівлі такого засобу пересування не помилитися з вибором, потрібно знати про деякі нюанси. По-перше, врахуйте, що дитячий транспорт даного виду класифікується ще й за віковими групами, від яких залежить розмір коліс:

  • 0,5-4 роки – 12 дюймів;
  • 4-6 років – 16 дюймів;
  • 6-9 років – 20 дюймів;
  • 9-13 років – 24 дюйма;
  • 13 років і старше – 26 дюймів.

Рекомендується також звертати увагу на ширину коліс, чим вона більше, тим легше тримати рівновагу при розгоні. Гальмівну систему краще вибирати ножну або комбіновану. Вага повинен бути досить легким, щоб дитина могла самостійно піднімати і переносити агрегат, в разі необхідності. Обов'язково простежте і за тим, щоб кермо і сидіння регулюються по висоті. Крім того при виборі дитячого велосипеда краще віддавати перевагу моделям з низькою рамою.

Всі ці критерії дозволять дитині відчувати себе впевнено і комфортно під час керування своїм засобом пересування.

Торгівля онлайн: основні переваги

Здійснюючи покупки в інтернеті можна заощадити значну суму. Адже на дошці оголошень найчастіше представлені пропозиції від приватних осіб, які не несуть додаткових витрат на утримання стаціонарних торгових точок.

Також тут можна знайти велосипеди б/в у відмінному стані, вартість яких істотно нижче вартості нових моделей. Звичайно, купуючи такий екземпляр, слід ретельно перевірити функціональність всіх механізмів. Не бійтеся задавати додаткові питання виробу. Пам'ятайте, якщо продавець впевнений у своєму товарі і йому нема чого приховувати, то він без праці дасть будь-які пояснення і надасть всю необхідну інформацію.

Щоб не натрапити на шахраїв, слід дотримуватися основні заходи безпеки: уважно читати відгуки про продавця, перевіряти контактну інформацію не пересилати гроші через анонімні платіжні системи і користуватися тільки перевіреними і надійними службами доставки.

Здійснюйте покупки за допомогою віртуальної дошки безкоштовних оголошень економте свій час і фінанси!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1