• Дитячий транспорт
Вся Україна
Дитячі велосипеди Дитячі роликові ковзани Дитячі самокати Дитячі скейти Дитячі електромобілі Чудомобілі, ходунки, гойдалки Аксесуари Інше (дитячий транспорт)
Вік дитини 0-9 міс. 6-12 міс. 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 8 років 10 років 12 років 14 років Інше (вік)

Інше (дитячий транспорт) – купівля і продаж б/в

Основні види дитячого транспорту представлені на сайті

Для всіх батьків неминуче настає момент, коли приходить час вибирати засіб пересування для свого улюбленого чада. Що вибрати, де шукати, як заощадити – ці питання непокоять кожного, перед ким стоїть подібна задача. І в даному випадку інформація у розділі Дитячий Світ сайту zapp.ua може стати чудовим рішенням. Тут можна знайти найрізноманітніші види дитячого транспорту для будь-якої вікової категорії дітей:

 • бігунки;
 • каталки;
 • триколісні й двоколісні велосипеди;
 • самокати;
 • роликові ковзани;
 • скейти;
 • електромобілі.

Торговельна площадка – відмінний засіб для економії часу і фінансів. Тут представлений широкий вибір товарів для дітей: Іграшки одяг, взуття Коляски, книги та ін. Вибір як нових, так і колишніх в експлуатації, що дозволяє кожному підібрати для себе щось підходяще, незалежно від розмірів бюджету.

Особливості придбання дитячих товарів б/у

У прагненні максимально скоротити витрати, багато хто забуває, що купуючи вживані товари в інтернеті, потрібно дотримуватися граничну обережність. У першу чергу це стосується якості продукції. Перед тим, як заплатити гроші уважно огляньте майбутнє придбання: немає на ньому видимих дефектів, які не були вказані в оголошенні; якісно працюють механізми – чи немає сторонніх скрипів або заїдань; в якому стані знаходиться рама, кермо, колеса і, звичайно ж, гальмівні механізми; не забувайте переконатися у відповідності вікових показників. Всі ці фактори можуть зіграти важливу роль у тривалості та ефективності подальшої експлуатації пристрою.

Ще одним важливим моментом, про який завжди потрібно пам'ятати, здійснюючи покупки через інтернет, є відповідальність покупців і продавців. Всесвітня павутина – улюблене поле діяльності для шахраїв, і щоб не потрапити в їх мережі, потрібно дотримуватися кількох основних правил. Завжди намагайтеся перевірити отриману інформацію про продавця або покупця, не відгукуйтеся на дуже привабливі пропозиції, нікому не розповідайте секретну інформацію, пов'язану з банківськими картами або рахунками, і саме основне – якщо хоч трохи сумніваєтеся, то не варто ризикувати.

Переваги придбання товарів б/у

Торгівля уживаними товарами через віртуальну дошку оголошень має ряд переваг як для продавців, так і для покупців. Перші таким чином позбавляються від вже непотрібних речей, отримуючи можливість заробити на щось більш необхідне. Що ж до других, то їх вигода може бути істотніше. До основних плюсів можна віднести:

 • економія часу і сил – немає необхідності бігати по ринках і магазинах у пошуках необхідної продукції;
 • можливість придбати практично нові речі зі значною уцінкою;
 • ймовірність знайти застарілу модель, якої вже немає на прилавках стаціонарних торгових точок;
 • присутність торгу, так як торгівля ведеться переважно приватними особами;
 • велика кількість цікавих пропозицій, які навряд чи можна зустріти на звичайних торговельних ресурсах.

Щоб радість покупця не була затьмарена обманом з боку шахраїв, потрібно дуже ретельно вивчити всі доступні дані продавця, уважно прочитати відгуки на його сторінці, звіряти отриману інформацію з іншими джерелами. Під час спілкування не соромтеся задавати питання, що стосуються угоди. Переконайтеся, що друга сторона для здійснення торгової операції готова до особистої зустрічі. Пам'ятайте, користуватися інтернет-ресурсами для досягнення намічених цілей завжди було вигідно, але і обережність у цій справі ніколи не буває зайвою!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення