• Домашній текстиль
Вся Україна
Фіранки Килимки Кухонний текстиль Матраци Наматрацники та підматрацники Підматрацники Ковдри та пледи Пледи Подушки Покривала Рушники Постільна білизна Текстиль для сауни і душа Халати та одяг для дому Штори та занавіски Тканини, пряжа та ін. матеріали Інше
Гріючий Захисний Лікувальний Лікувальний Ортопедичний Інше
Нове б/в

Наматрацники та підматрацники – купівля і продаж

Навіщо потрібні чохли для ортопедичних матраців

Купівля сучасного ортопедичного матраца – задоволення не з дешевих. Тому необхідно потурбуватися, щоб така дорога річ прослужила як можна довше. З допомогою спеціальних чохлів можна істотно продовжити термін експлуатації матраців, надійно захистити їх від забруднень і механічних пошкоджень. Захисні наматрацники виготовляються з натуральних і синтетичних тканин, існують і комбіновані варіанти. Вони можуть закривати тільки верхню поверхню матраца, але більш популярні вироби, які захищають також і бічні стінки. Основним способом кріплення є вшиті по периметру і кутах покривала гумки.

З допомогою правильно підібраного наматрацника можна зробити сам матрац більш жорстким або м'яким. Для дитячих ліжечок у більшості випадків купують захисні чохли з водонепроникним покриттям. Підвищеним попитом користуються варіанти, що мають функцію терморегуляції зима-літо. В залежності від сезону, такі вироби кладуть потрібною стороною вгору, забезпечуючи комфортні умови сну при різних температурах в приміщенні. Випрати багатошаровий  ортопедичний матрац практично неможливо, тому є сенс купити наматрацник, який у разі забруднення можна зняти і легко очистити від забруднень.

У чому переваги покупки на дошці безкоштовних оголошень

Найбільш простим і ефективним способом придбання домашнього текстилю на сьогодні є дошки безкоштовних оголошень. На нашому сайті ви знайдете комерційні пропозиції від торгуючих організацій і фірм, що спеціалізуються на пошитті наматрацників. При цьому, ціни на пропоновану продукцію будуть істотно нижче вартості аналогічних виробів у звичайній торговельній мережі. Продаж наматрацників та іншого домашнього текстилю через Web-борди позбавляє продавців від необхідності проводити рекламну компанію в ЗМІ та орендувати торгові площі. За рахунок зниження накладних витрат з'являється можливість зменшити торговельну націнку. Товар стає більш конкурентоспроможним, обсяги продажів збільшуються.

Користувачами нашого веб-борда є жителі всіх регіонів України, що забезпечує велику кількість переглядів розміщених на сайті комерційних пропозицій. Вибрати й купити матраци і підматрацники покупці зможуть дистанційно, використовуючи сучасні засоби комунікації. Користуючись контактною інформацією продавця, можна зв'язатися з ним для уточнення експлуатаційних характеристик пропонованих виробів, замовити пошиття наматрацника нестандартного розміру. Для вивчення асортименту товарів можна вибрати будь-який зручний для вас час. Доступ до інформації можливий у цілодобовому режимі.

Процес пошуку домашнього текстилю максимально полегшений

За послуги по просуванню товарів і їх пошуку користувачі сайту нічого не платять. Процес публікації оголошення зводиться до елементарних дій:

  • заповнення полів стандартних форм;
  • складання супровідного тексту;
  • завантаження фотографій;
  • активація оголошення шляхом введення адреси електронної пошти.

Реєстрація здійснюється тільки при подачі першого оголошення. Кількість пропозицій від однієї особи не обмежується. Авторизовані користувачі отримують можливість самостійно доповнювати та редагувати текст, видаляти його після укладення угоди.

Всі безкоштовні оголошення у розділі Дім і Сад про продаж наматрацників містять фотографії реалізуємої продукції. Це істотно полегшує вибір, дозволяє провести порівняльний аналіз товарів не тільки за ціною, але і за зовнішнім виглядом. У текстовій частині ви знайдете докладний опис матеріалів, застосовуваних при виготовленні захисних чохлів. Стьогані і гумові вироби, чохли з латексу, з тканин з антибактеріальним просоченням, водонепроникні наматрацники для дитячих ліжечок – це далеко не повний перелік можливих варіантів покупки. Ознайомитися з ними ви зможете в комфортних домашніх умовах, користуючись комп'ютером, планшетом або смартфоном. Вдалих вам покупок!

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Домашній текстиль Наматрацники та підматрацники

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення