• Домашній текстиль
Вся Україна
Фіранки Килимки Кухонний текстиль Матраци Наматрацники та підматрацники Підматрацники Ковдри та пледи Пледи Подушки Покривала Рушники Постільна білизна Текстиль для сауни і душа Халати та одяг для дому Штори та занавіски Тканини, пряжа та ін. матеріали Інше
Для вітальні ,спальні Жалюзі ламбрікени Ниткові Тюль Інше
Льон Органза Пластик Шовк Інші
Нове б/в
Колір

Фіранки – купівля і продаж

Як правильно задрапірувати вікна

Підібрані по стилю і поєднані за кольором з загальним дизайном квартири занавіски і штори, перетворюють інтер'єр приміщення. Крім цього, драпірування на вікнах не пропускає прямі сонячні промені вдень і створює відчуття затишку і захищеності у вечірній і нічний час. При виборі тканини для пошиття штор враховується кілька факторів:

  • освітленість приміщення і його розміри;
  • загальний дизайн квартири або будинку;
  • гармонійне поєднання окремих елементів драпірування;
  • висота стель.

Ці вимоги мають своє логічне пояснення. У просторих кімнатах з великими вікнами і високими стелями доречними будуть пишні драпірування і ламбрекени. У вузьких приміщеннях фіранки з декоративним малюнком повинні розташовуватися по одну сторону від вікна. В іншому випадку, вони візуально зроблять кімнату ще більш вузькою. Якщо природна освітленість приміщення істотно змінюється протягом дня, то краще вибирати для такої кімнати штори з тканин не дуже щільної структури.

Існує безліч видів кріплення фіранок і штор. Розібратися у всьому цьому різноманітті, перевагах і недоліках різних варіантів  досить складно. Процес вибору і покупки може зайняти досить багато часу. Якщо у вас виникла необхідність купити занавіски, штори або інший домашній текстиль, ми рекомендуємо скористатися послугами нашої дошки безкоштовних оголошень.

Купити товари для дому за доступними цінами

Для вивчення комерційних пропозицій, розміщених на сайті, покупець може вибрати будь-який зручний для нього час. Доступ до інформації не обмежений жодними часовими рамками. Вподобані варіанти можна обговорити з членами своєї сім'ї. Практично всі безкоштовні оголошення про продаж занавісок і штор супроводжуються фотографіями пропонованих виробів. В якості рекламної і торгової площадки наш інтернет-ресурс використовують інтер'єрні салони, фірми, що спеціалізуються на пошитті домашнього текстилю та підприємства торгівлі. Покупець може вибрати готові варіанти драпірування або замовити через сайт їх індивідуальне пошиття.

Швейна продукція представлена на Web-борді в широкому асортименті. Ви зможете тут купити килимки для передпокою та дитячої кімнати, фартухи, серветки і скатертини для кухні, різні види штор та занавісок. Вартість товарів буде більш доступною, ніж у звичайній торговельній мережі. Продавці, які користуються послугами сайту, не несуть при цьому жодних видатків. У них відсутні витрати на платну рекламу в ЗМІ та оренду торгових приміщень. Це дозволяє знизити торгову націнку, збільшивши тим самим обсяг продажів. Потенційних покупців приваблює можливість придбання товарів для дому за зниженими цінами, і це забезпечує велику кількість переглядів розміщених на веб-борді комерційних пропозицій.

Всю необхідну користувачеві інформацію ви знайдете в розділі «Допомога»

Можливий варіант більш активного пошуку товарів для дому. Покупець може розмістити на сайті пошукове оповіщення про бажання придбати конкретний виріб. Оголошення куплю занавіски і штори, в яких будуть вказані параметри необхідних вам варіантів драпірування вікон, обов'язково принесуть бажаний результат. Ви отримайте пропозиції від продавців, чия продукція відповідає виставленим критеріям. Детальна інструкція по публікації оголошень, їх активації і завантаженні фотографій викладена в розділі «Допомога». При необхідності можна отримати додаткові консультації у модератора сайту.

Користуючись контактною інформацією продавця, покупець зможе отримати інформацію про варіанти кріплення штор та занавісок, домовитися про зниження ціни і спосіб доставки товару. Доступ до інформації Web-борда можливий в будь-який час доби. Завдяки сучасним засобам комунікації, ви зможете залучити до обговорення вподобаних варіантів членів своєї сім'ї. Процес вибору і покупки товарів на дошці безкоштовних оголошень доставить масу позитивних емоцій.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення