• Частину будинку
Вся Україна

Частину будинку

Як продавати нерухомість через інтернет

Інтернет-продажі впевнено лідирують серед інших форм реалізації товарів і послуг. Віртуальна дошка оголошень продажу будинків і квартир по своїй ефективності перевершує будь-які засоби масової інформації, будь то друковані видання або телебачення. Споживача приваблює в першу чергу простота і доступність послуг такого роду. Інформацію на одному з сайтів можна дати абсолютно безкоштовно. Для цього достатньо мати елементарні навички роботи з комп'ютером.

Наш сайт безкоштовних оголошень – це сучасний, популярний інтернет-ресурс, що допомагає в найкоротші терміни вирішити будь-які питання, пов'язані з купівлею нерухомості, продажем землі під забудову і т. д. Продаж будинків через безкоштовні оголошення є привабливим як для продавця, так і для покупця. У них з'являється можливість отримати повну картину стану сегмента ринку нерухомості,що їх цікавить, та провести моніторинг цін.

Фотопрезентація виставленого на продаж об'єкта збільшує ефективність оголошення. Продаж будинків з фото допомагає продавцю піднести «товар обличчям» і максимально конкретизувати свою пропозицію. Покупця теж більше приваблюють оголошення, супроводжувані фоторядом. Він отримує інформацію про стан і планування земельної ділянки, наявність декоративних рослин або плодових насаджень. Всю цю інформацію неможливо отримати за газетним оголошенням.

Яка інформація цікавить покупців нерухомості

Крім максимальної інформативності оголошень, розміщених на нашому сайті, потрібно враховувати і економічну доцільність такого способу реклами. Продаж будинків без посередників позбавить вас від необхідності оплати послуг приватних ріелторів та агенств по торгівлі нерухомістю. Ви можете залучити їх тільки на етапі юридичного оформлення угоди, а пошук покупців здійснити самостійно за допомогою нашого сайту.

Запорукою успішного та швидкого продажу є правильно складене оголошення. У ньому необхідно вказати наступні параметри об'єкта продажу:

  • місце розташування об'єкта;
  • загальна та житлова площа, поверховість;
  • характеристики земельної ділянки;
  • наявність документів, що підтверджують володіння землею;
  • комунікації (опалення, водопостачання, каналізація);
  • вартість і грошові одиниці оплати.

Користуючись послугами нашого сайту, ви можете дати більш докладний опис, що включає стан ремонту відстань до сусідньої ділянки, перспективу збільшення житлової площі за рахунок прибудов або горищних приміщень. Як бачите, продаж приватних будинків має свої специфічні особливості і при складанні оголошення їх необхідно враховувати.

Конкретний запит – вичерпна відповідь

Наш сайт чітко структурований і простий у користуванні. Він буде однаково корисний тим, кого цікавить продаж кімнат або придбання окремого елітного житла. Наприклад, якщо вас приваблює продаж нових будинків, то за допомогою пошуковика ви швидко знайдете розділ саме з такими пропозиціями. Завдання можна ускладнити і конкретизувати ціновий сегмент пропозицій, який вас влаштує. В цьому випадку вам будуть запропоновані варіанти, що відповідають за вартістю вказаній в запиті ціновій категорії. Інформація на нашому сайті постійно оновлюється.

Нові оголошення продаж будинків легко визначити за датою їх опублікування. Порівнявши їх ціни з раніше розміщеними аналогічними пропозиціями, можна проаналізувати тенденції ринку до зростання або падіння вартості житла. Об'єкти нерухомості, що пропонуються за цінами нижче ринкових, повинні насторожити потенційного покупця. Рекомендується такі пропозиції вивчати дуже ретельно з точки зору наявності документів на право власності. Маючи перед собою загальну картину стану ринку продажів і покупок житла, ви зможете прийняти правильне рішення. Це в рівній мірі відноситься як до покупців, так і продавців нерухомості. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Нерухомість Частину будинку

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 53

« Перед 1 2 3