• Частину будинку
Вся Україна
Дача Будинок Котедж

1-поверховий 2-поверховий 2 і більше З мансардою
Цегла Панель Моноліт Силікатна цегла Піноблок Ракушняк Монолітно-цегляний Монолітно-цегляний Монолітно-каркасний Інкерманський камінь Бутовий камінь Газобетон Керамзитобетон

Котедж

Продати або купити котедж без посередників

Інвестування в житлове будівництво вважається одним з найбільш вигідних варіантів вкладення грошей. Вкладені кошти таким чином надійно захищаються від інфляційних процесів. З першими ознаками пожвавлення економіки вартість нерухомості починає зростати. Спрацьовує так званий «відкладений попит». Використовуючи кон'юнктуру ринку, власники житла можуть добре на цьому заробити. Продаж котеджів, побудованих чи придбаних в період економічного спаду, може принести додатковий дохід, що набагато перевищує їх первісну вартість. Найбільш ефективною формою купівлі-продажу нерухомості сьогодні є дошки безкоштовних оголошень.

Наш сайт являє собою популярний інтернет-ресурс, користувачами якого є жителі практично всіх регіонів України. Людей приваблює в першу чергу те, що послуги нашого Web-борда безкоштовні, а база даних регулярно оновлюється. Якщо у вас виникла необхідність дати оголошення про продаж котеджу або будинку, то ми рекомендуємо вам оцінити всі переваги інтернет-продажів на нашій дошці безкоштовних оголошень.

Як зробити свою комерційну пропозицію найбільш привабливою

Алгоритм дій докладно описаний на сторінках сайту. При виникненні будь-яких труднощів ви можете звернутися за допомогою в службу підтримки. Здійснивши процес реєстрації, ви отримуєте можливість управління інформацією в особистому кабінеті. Текст оголошення продаж котеджу можна доповнити, редагувати, видалити. Ви можете контролювати кількість переглядів вашої пропозиції, аналізувати їх співвідношення з кількістю дзвінків зацікавлених потенційних покупців. Цілком можливо, що на основі такого аналізу ви приймете рішення про зниження чи підвищення вартості вашого об'єкта. Розміщення фотографій додатково збільшить інтерес до вашої пропозиції.

При складанні тексту оголошення рекомендується слідувати певним правилам:

  • обов'язкова наявність у тексті ключових слів для пошуку;
  • максимальна конкретика інформації;
  • контактні дані;
  • вартість об'єкта.

Повний опис пропонованого до продажу об'єкта привертає увагу потенційних покупців. Крім цього, ви позбавляєте себе від необхідності відповідати на численні додаткові питання за телефоном. Навіть одне слово в тексті оголошення може зіграти вирішальне значення. Наприклад, продаж котеджів без посередників – це запит від покупців, який зустрічається найбільш часто. Люди не хочуть оплачувати послуги, які з появою Web-бордів стали абсолютно не потрібні.

Що залучає на сайт покупців елітної нерухомості

Не менш зручна дошка безкоштовних оголошень для покупців нерухомості. Переглядаючи нові оголошення про продаж котеджів,вони можуть відстежувати тенденції в цьому сегменті ринку, порівнюючи зміну цін за певний період. Цілком можливо, що ті, кого раніше цікавив тільки продаж будинків, зацікавляться варіантом котеджу і, зваживши свої фінансові можливості, укладуть з вами угоду.

Перевагою віртуальних торгових майданчиків, таких як наш сайт, є велика кількість мотивованих до купівлі або продажу нерухомості користувачів. Адже вони відвідують тематичні розділи не з цікавості, а з конкретною метою – продати або купити житло. В цих умовах досягти бажаного результату для обох сторін буде набагато легше. Оголошення про продаж котеджу на популярному інтернет-ресурсі – це найбільш простий і ефективний варіант купівлі-продажу елітної нерухомості. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3