• Інструменти
Вся Україна
Ручний інструмент Електролобзики Бензоінструмент Гідравлічний інструмент Шліфувальні та полірувальні машини Вимірювальна техніка Малярно-штукатурний інструмент Масла, мастила для інструменту Набори інструментів Витратний матеріал до інструменту і приладдя Зварювальні апарати та комплектуючі Аксесуари Інше
Індикатор напруги Лазерні далекоміри Лазерні нівеліри, рівні Лінійки, косинці Оптичні нівеліри Рулетки вимірювальні Угломеры Ультразвукові далекоміри Рівні будівельні Штангенинструмент Інше
Black&Decker Bosch Bosch Professional DeWalt Horizont Intertool Ecostrum Laserliner Milwaukee Sigma Skil Stanley Sturm Ultra Інше (виробник)
Акумулятор Батарейки Мережа 220В Мережа 380В Інше

Вимірювальна техніка – купівля і продаж

Точність у всіх сферах життя – запорука успіху

Однією з відмінних особливостей людини як представника сучасного соціуму, є його прагнення співіснувати з іншими. Для досягнення цієї мети люди щодня працюють над собою: народжують дітей, ходять на роботу, спілкуються з друзями. Все, що нас оточує, є суспільство. Якщо в ньому живеш, будь ласкавий, дотримуйся певних правил. Одним з таких умов виживання, є точність. Важко переоцінити значимість цього поняття. Коли поспішаємо на ділову зустріч, ми прагнемо бути пунктуальними, тобто точними в часі. Перебуваючи на своєму робочому місці, виконуємо доручене вищим начальством завдання точно в строк. Зрештою, потяги приходять на станцію точно за розкладом. Не винятком у цьому плані є і наш внутрішній побут, а також наше бажання зробити його більш затишним і приємним. І ремонт у такій ситуації – кращий вихід із становища. Ну а які ж роботи можна проводити без нового або б/в вимірювального інструменту?

Звертаючись до історії появи перших засобів вимірювання, варто відзначити, що ще древніми греками був придуманий прототип нинішньої лінійки у вигляді дерев'яної дощечки зі спеціальними насічками для визначення невеликих відстаней. Що стосується рулетки, то перший подібний екземпляр світ побачив у XVI столітті в Китаї. Представляла вона собою звичайний рулон тканини, на якому відзначалися міри довжини. Автоматичного скачування такої «рулетки» ще не існувало і в помині, однак її вручну зібрати виходило зовсім навіть реально. Більш складний прилад у вигляді звичного для нас рівня зі скляною колбою знайшов своє застосування в 1666 році. До наших днів дійшли вже модифіковані моделі, з'явилася потреба у придбанні, а оголошення по вимірювальним інструментам стали невід'ємною частиною торгового процесу.

На сьогоднішній день розбурхує свідомість колосальний асортимент вимірювальних приладів. Довгий перелік засобів ремонту, починаючи від лінійок, рулеток, щупів і закінчуючи більш складними за своєю модифікацією манометрами, амперметрами, давно вже заповнили полиці будівельних та господарських гіпермаркетів. Тепер залишилася справа за малим – знайти відповідний інструмент. Варто відзначити, що їх класифікацію можна розділити за кількома ознаками:

  • спосіб подання інформації – може як показувати певні значення, так і їх реєструвати;
  • метод вимірювання – розрізняють прилади прямої дії, в основу яких покладено принцип прямого фіксування абсолютних показників, та прилади порівняння, де для наочності виводяться результати зіставлення отриманого результату з вже відомою величиною;
  • рід вимірюваних показників. Залежно від предмета дослідження на практиці розрізняють вольтметри (напруга), частотоміри (сила частоти), амперметри (сила струму).

Існують і додаткові критерії, за якими можна поділити весь діапазон засобів досліджень. Однак їх так багато, що не вистачить і сторінки, щоб все перерахувати. Важливо те, що на сьогоднішній момент придбати або ж здійснити продаж вимірювального інструменту можна не тільки за допомогою розміщення газетних оголошень, але також і в інтернеті.

Вимірювальний інструмент на торговому сайті zapp.ua

Онлайн-проект zapp.ua у розділі «Інструменти» запрошує всіх небайдужих до процесу торгівлі розмістити своє оголошення типу «продам вимірювальний інструмент». Добрими помічниками в цій справі стануть розроблені спеціальні фільтри, заповнення яких призведе, до того, що потенційний покупець зможе побачити в більш повному варіанті вашу пропозицію. Важливим є і той факт, що поряд з новими моделями, можна здійснити продаж б/в вимірювального інструменту. Залишається справа за малим – поринути у світ торгівлі.

Приєднуйтесь до команди професіоналів zapp.ua. Адже саме тут ви зможете відчути всі принади трейдингової платформи, не виходячи з дому. Зручний інтерфейс, приємна колірна гамма, добре налагоджений прямий зв'язок між особами, зацікавленими в покупці нового і б/в вимірювального інструменту. Якщо ж додати до цього і безкоштовну можливість розміщувати актуальні пропозиції по товарах, то отримаємо, що альтернативи у виборі сайту zapp.ua просто немає. Здійснюйте тут ваші покупки і отримуйте позитив від торгівлі.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення