• Інструменти
Вся Україна
Ручний інструмент Електролобзики Бензоінструмент Гідравлічний інструмент Шліфувальні та полірувальні машини Вимірювальна техніка Малярно-штукатурний інструмент Масла, мастила для інструменту Набори інструментів Витратний матеріал до інструменту і приладдя Зварювальні апарати та комплектуючі Аксесуари Інше
Набір гідравлічного інструменту Набір пневмоінструменту Набір ручного інструменту Набір електроінструменту Пересувний Ящик Інше
Alloid Black&Decker Hans Tools Hyundai Intertool Jonnesway Ecostrum Konner Mastertool Miol Ombra Proline Sigma Stanley Sturm Technics TOPEX Toptul СТАЛЬ Інше (виробник)
Акумулятор Батарейки Мережа 220В Мережа 380В Інше

Набори інструментів – купівля і продаж

Набір інструментів – знахідка для чоловіка

Одними з головних досягнень людства по праву можна назвати винахід засобів і приладдя для ремонтних робіт. І вже неважливо хто і коли придумав перший інструмент у світі. Важливо те, що сьогодні ми, не маючи професійних навичок штукатура чи тесляра, можемо зробити міні-ремонт у себе вдома, тим самим підвищивши свою цінність в очах дружини. Для тих же, хто ніколи ще не стикався з необхідністю проведення реставраційних робіт домашнього інтер'єру, радимо запастися знаряддями праці. У цьому сенсі купити б/в набори інструментів, хоча б на перший випадок – перший, самий вірний і один з відповідальних кроків на шляху становлення себе, як гарного господаря.

Говорячи в цілому про ремонтний набір, варто згадати поняття ергономічності. Саме такий комплект інструментів в умовах великого зростання квартирних речей стане кращою підмогою для проведення робіт. Погодьтеся, набагато зручніше тримати в одному місці молоток, рулетку і, приміром, викрутку. Навіть самий мінімальний набір дозволить заощадити купу часу для того, щоб прибити або прикрутити поличку в кухні. Зручність в транспортуванні, крім зберігання, приладдя досягається обладнаними у валізці пазів. Розміри таких заглиблень цілком відповідають розмірам самих інструментів. При цьому дотримується чіткість і порядок у самому наборі. Кожен чоловік навіть із закритими очима зможе визначити і підібрати собі гайковий ключ. Куплені зокремо плоскогубці, свердла, насадки для викрутки не забезпечать належного зберігання, а радше ще більше можуть привести до хаосу в голові. Сьогодні дуже модно розміщувати оголошення про набори інструментів в інтернеті. З приходом в нашу свідомість інформаційних технологій ринки і магазини поступаються місцем віртуальним майданчикам.

По своїй функціональності і характеру робіт розрізняють наступні види наборів:

  • ручного інструменту – актуальний такий товар в умовах роботи по дому: забити цвях, прикрутити світильник, повісити дзеркало;
  • пневмоінструменту – характер робіт, що проводяться, вже більш значний, призначений для робіт на вулиці з використанням, наприклад, приладдя до компресора;
  • електроінструменту – використання такого набору більш характерно для домашніх умов, де постійно потрібна стаціонарне живлення від мережі.

Продаж набору інструментів – справа відповідальна, ще відповідальніша – його покупка. Саме від того, яке придбання ви зробили, буде залежати доля, а найголовніше швидкість проведеного ремонту.

Знайти все необхідне на zapp.ua

Онлайн-проект zapp.ua у своєму розділі «Інструменти» пропонує всім бажаючим продати набори інструментів саме тут. Допомогти організувати цей процес покликані, розроблені програмістами, спеціальні фільтри відбору. Заповнивши такі поля як тип товару, марка виробника, наявність гарантій, всього через кілька хвилин ваша актуальна пропозиція потрапить на очі потенційному покупцеві. Важливим є і той факт, що тут можна придбати не лише нові моделі, але і б/в набори інструментів. Асортимент товару величезний. Як мовиться, на смак і колір товаришів немає. І саме наявність ваших вимог буде переважаючим фактором в питанні вибору підходящої пропозиції.

Zapp.ua – одна з кращих торгових платформ в режимі реального часу. Вигідною відмінністю сайту від колег по цеху є можливість прямого зв'язку між особами, зацікавленими в купівлі-продажу, за допомогою, як телефону, так і електронної пошти. Завдяки особистому кабінету, який надається при реєстрації, відслідковувати новинки торгівлі буде ще простіше. Додатковим фактором, що висвітлює позитивну сторону роботи сайту, є безкоштовне розміщення свого лота для осіб, що бажають здійснити продаж б/в набору для інструменту. Будьте в тренді разом з zapp.ua і отримуйте приємні емоції.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення