• Готові конструкції
Вся Україна
Лазні Басейни Ворота, огорожі Вдома Козирки та навесы Сходи Металоконструкції Вікна, двері Системи водовідведення Художня ковка Інше
Нове б/в
OMAN Stone House Tibas Власне виробництво

Лазні – купівля і продаж

Баня будинку – відмінний релакс після важкого дня

Напевно, кожен знає, як іноді хочеться розслабитися, попаритися в лазні і випити міцного чаю з лимоном. Це так корисно і приємно! Ви можете з легкістю влаштувати цей рай у себе вдома, щоб не потрібно було їхати нікуди, про щось переживати. Для цього існує маса варіантів – від замовлення будівництва професіоналам, до простих схем самостійного облаштування парної. Причому, купити на сайті в розділі Будівництво та ремонт можна найрізноманітніше обладнання, як новеньке, від виробника, так і вже демонтоване після використання.

Яку лазню влаштувати в будинку?

Перед покупкою врахуйте, що подібні споруди поділяють за способом обігріву і типу пароутворення (мікроклімату).

  1. найпопулярнішою у нас, вважається «російська лазня». Це класичний тип для наших широт: в них дуже вогко, але температура не найвища, ближче до середнього рівня (становить від 50 до 70 градусів). Але, все-таки, тіло людини нагрівається більше ніж в парильні з сухим повітрям. Перебування в паровій сауні збільшує потовиділення і утворює «струмочки» води на шкірі. Це добре позначається на стані дерми і фігури; тренує кардіо-систему, легені і збільшує опорну функцію організму;
  2. Також ви можете придбати баню б/у й облаштувати її за типом фінської сауни. У такому разі повітря буде сухим, а температура – дуже високою (в умовах фінської сауни ви не прогріється організм без впливу високих температур, адже там майже немає пари).
  3. Якщо ви хочете відвідати, як справжні спортсмени, влаштуйте собі сауну. Для цього поливайте розпечені камені водою, а якщо додати у воду ефірні масла – буде досягнутий оздоровчий ефект і ви розслабитеся, завдяки ароматерапії.
  4. якщо ви – цінитель екзотики і сходу, візьміть приклад з японців і влаштуйте біля будинку офуро. Це японський варіант лазні, який набирає популярність у наших широтах, особливо, на СПА-курортах і в готелях. Поцікавтеся продажем лазні б/в офуро – це бочка з дуже гарячою водою. Приймаючи таку «ванну», ваша шкіра не дихає, а пот активно виводиться з організму, разом з шлаками і токсинами.

Вибирайте все необхідне на онлайн-ресурсі zapp.ua

вивчіть оголошення «лазні» на сайті zapp.ua. Тут, у розділі «Готові конструкції» ви зможете вибрати потрібне спорудження та деталі для облаштування СПА-куточка в своєму будинку.

На даному сайті, ви можете знайти не тільки готову лазню б/у, але і деталі і потрібні кошти для її установки. 

Проводиться продаж лазень наступних видів:

  1. збірні конструкції (їх нескладно встановлювати на металевий профіль, але потрібно підібрати місце, так як стіни сауни не повинні прилягати до стін приміщення).
  2. також ви можете зустріти оголошення від місцевих фахівців. Вони розрахують площа і розташування лазні так, щоб вам було зручно, і ви могли заощадити простір (а на вільній території влаштувати, басейн, наприклад).

Вибираючи лазню, в розділі «продам лазні» зверніть увагу на фірму виробника (якщо купуєте готову), найпопулярніші – від фінських або шведських майстрів. В більшості випадків їх виготовляють із соснових порід дерева. А лазні в окремому приміщенні або на вулиці – з блоків або цегли. Користуючись послугами Zapp, ви зможете не тільки заощадити на придбанні необхідних будівельних матеріалів, але і знайти відповідного підрядника. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2