• Готові конструкції
Вся Україна
Лазні Басейни Ворота, огорожі Вдома Козирки та навесы Сходи Металоконструкції Вікна, двері Системи водовідведення Художня ковка Інше
Нове б/в
Keter Tibas Власне виробництво

Вдома – купівля і продаж

Чи можливо купити конструкції для дому через інтернет?

Так, можна! І це досить легко зробити, в розділі оголошень «Будівництво та ремонт», на сайті zapp.ua. Але врахуйте, що є багато нюансів, адже це серйозна і дорога покупка, яку здійснюють не так часто.

Купуючи готові конструкції оголошення «будинки, конструкції б/у», потрібно добре підготуватися:

  1. Визначитися з бюджетом;
  2. Визначити мету покупки;
  3. Вибрати бажаний матеріал;
  4. Подумати про  конструктивні особливості;
  5. Визначитися з нестандартними запитами, наприклад, наявністю басейну або лазні і т. д.

Після цього можна переглядати пропозиції і зв'язуватися з продавцями. Крім телефонних розмов, вам знадобиться зустріч і, швидше за все, не одна. 

Як не помилитися у виборі товару

Якщо ви зважилися купити конструкції для будинку обов'язково проконсультуйтеся у фахівця, щоб знати, які питання потрібно задати власнику і не упустити важливих моментів під час переговорів. Також професіонал порадить вам, за якими критеріями можна визначити важливі деталі вже на етапі телефонного розмови: це продавець будинку або посередник, справедлива ціна (щодо ситуації на ринку будматеріалів).

Все це можна зробити без допомоги фахівця, якщо немає такої можливості. Але для цього потрібно вивчити ринок і пошукати поради в інтернеті або спеціалізованій літературі.

Щоб не розгубитися, складіть план розмови і запишіть по пунктам питання, які хочете задати. Це допоможе нічого не забути і зробить розмову максимально результативною.

Після цього етапу домовтеся про зустріч і огляді будинку. Бажано йти з фахівцем, наприклад, будівельником або інженером, щоб краще оцінити стан будівлі.

Важливі критерії оцінки пропозиції:

  • дізнайтеся стан виробу;
  • виробника та країну (місце) виробництва;
  • наявність гарантій;
  • оцініть екологічну складову заради безпеки будинку;
  • попросіть надати всі документи на вироби і зробіть копії. Так ви зможете «на свіжу голову» проаналізувати та оцінити стан справ або порадитися з експертами.

Переваги сайту zapp.ua

На цій дошці можлива продаж будинку через оголошення. Для цього додайте свою заявку, заповнивши відповідну форму. Для більшої привабливості оголошення прикріпіть якісний фотоогляд, опис і свої контактні дані.

Щоб просунути своє оголошення «продам конструкції для дому», скористайтесь рекламою на сайті. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 5