• Готові конструкції
Вся Україна
Лазні Басейни Ворота, огорожі Вдома Козирки та навесы Сходи Металоконструкції Вікна, двері Системи водовідведення Художня ковка Інше
Нове б/в
Dikson Palram Renolit Salux Анкор TS Aluminium

Козирки та навесы – купівля і продаж

Захист від дощу і сонця

Якщо у вас вже є будинок, ви облаштували ділянку, встановили огорожу і ворота, час зайнятися дрібними роботами. Наприклад, встановити козирки і навіси б/в або нові над вікнами і дверима. Це не тільки декоративні елементи, але і необхідний захист.

Вам потрібно купити козирки і навіси, якщо:

  • ваш будинок або споруда знаходиться на сонячній стороні вулиці, під палючими променями. Прямі сонячні промені впливають на якість і скорочують час експлуатації будь-яких дверей і вікон, навіть найдорожчих: вони вицвітають, змінюють колір, якщо є плівкове покриття – з'являються бульбашки повітря, а плівка або фарба облущується;
  • від прямого попадання дощової води особливо сильно страждають двері та вікна з масиву. Але і для виробів з пластику потрібне укриття.

Збираючись купити козирки і навіси по оголошенню, зверніть увагу, що вони бувають декількох типів:

Ковані козирки можуть бути повністю металевими або укриті склом, полімерним матеріалом (світлопрозорим чи глухим), шифером або профнастилом. Також, ще на етапі будівництва будинку, можна спроектувати бетонний козирок (навіс).

Для власників ресторанів, барів та кафе, на сайті zapp.ua у розділі «козирки, навіси оголошення» можна знайти навіси різних розмірів і форм. Також є тераси, на яких так приємно ховатися від спеки або проводити теплі літні вечори.

Купівля і продаж на віртуальній дошці оголошень zapp.ua

На цьому сайті можна знайти оголошення «козирки та навіси, продаж б/в». Перед покупкою вивчіть оголошення, зв'яжіться з автором і постарайтеся дізнатися, як можна більше деталей: скільки часу товар був в експлуатації, в якому він стані, причину продажу. Вивчіть ринок для того, щоб обрати найбільш вигідну пропозицію.

Якщо ви автор оголошення «продаж козирків і навісів» докладно вкажіть всю необхідну інформацію і подбайте про доступність зв'язку з вами (додайте якомога більше контактів).

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1