• Готові конструкції
Вся Україна
Лазні Басейни Ворота, огорожі Вдома Козирки та навесы Сходи Металоконструкції Вікна, двері Системи водовідведення Художня ковка Інше
Нове б/в
Aco Bryza Cellfast Galeco Marley Plannja Profil Rainway Sita Bauelemente Альта-Профіль Євродім

Системи водовідведення – купівля і продаж

Системи водовідведення на сайті zapp.ua

За допомогою систем водовідведення, облаштовують каналізаційні системи для збирання та виведення потоків води, бруду і сміття, а також побутових стоків. На інтернет-ресурсі zapp.ua можна знайти септики для вигрібних ям, залізобетонні кільця для колодязів, різні комплектуючі та багато іншого. Системи водовідведення б/в, як і нові, поділяють за такими принципами:

  • внутрішній водовідвід – забезпечують системи лінійного, точкового водовідведення, а також пристосування, що дозволяють проводити огляд і ремонт комунікацій;
  • поверхневий водовідвід – до нього належать лінійні і точкові системи.

В залежності від потреб, виберіть потрібний саме вам тип у розділі Ремонт і будівництво. Якщо ви власник виробництва, вам підійде лінійний водовідвід. Приватним господарям краще встановити у дворі точкову систему, вона захистить від заболочення і зайвої вологи, ви зможете підтримувати ідеальний газон і вам не доведеться самостійно прибирати калюжі і бруд, після дощу.

Внутрішнє і поверхневе водовідведення

Елементи лінійного внутрішнього водовідведення використовують в торгових центрах, на підприємствах хімічної і харчової галузей. Їх виготовляють з нержавіючої сталі. Дану систему комплектують з ґрат, лотків, трапоприймачів та інших елементів. Якщо є обмеження глибини залягання, використовують міні-версії. У разі обмеженості бюджету, використовуйте щілинні системи – в них відсутні дорогі решітки.

Точковий водовідвід вимагає купити системи водовідведення б/в, які складаються з наступних елементів: трапи з нержавіючої сталі, які збирають і локализируют стічні каналізаційні води, і заливні механізми.

Поверхневе водовідведення захищає ваш будинок або будь-які промислові приміщення від просочування вологи в фундамент і його розмивання, підтоплення бетонних конструкцій, продовжуючи термін експлуатації житла. Для встановлення дренажних систем потрібен проект інженера-сантехніка, який визначить місця розташування систем водовідведення.

На дошці в розділі «Готові конструкції» проводиться продаж системи водовідведення б/в через оголошення. Точковий дренаж встановлюють для збору води з малих територій, локально. Лінійний дренаж дозволяє зібрати і утримати воду з територій великих площ, наприклад, з дороги або всього двору. За допомогою лінійних систем, дренаж приєднується до дощової каналізації, а також збирає сміття, пісок та бруд, принесені потоком води. 

Оголошення від авторів всієї країни на zapp.ua

Якщо ви хочете продати системи водовідведення, уточніть в оголошенні всі деталі: тип системи, час експлуатації, технічний стан. Якщо буде потрібен монтаж та демонтаж систем із залученням спеціаліста, попередьте покупця заздалегідь, щоб уникнути непорозумінь.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1