• Готові конструкції
Вся Україна
Лазні Басейни Ворота, огорожі Вдома Козирки та навесы Сходи Металоконструкції Вікна, двері Системи водовідведення Художня ковка Інше
Нове б/в
Alutech An Motors Came DoorHan Faac Hormann Сталекс ТЕХНА Власне виробництво

Ворота, огорожі – купівля і продаж

Як вибрати якісну огороджу для ділянки?

Побудувавши будинок, окультурити ділянку, починаєш замислюватися про захист. Особливо, якщо є діти, домашні тварини, або ви часто залишаєте автомобіль на ділянці. Тим більше, з сучасним шаленим темпом життя, її насиченістю людьми і подіями, іноді хочеться побути в колі сім'ї, відгородившись від світу. У цьому вам допоможуть у розділі Будівництво та ремонт ворота, огорожі б/у або нові, в залежності від ваших фінансових можливостей.

Маючи намір купити ворота і огорожі б/у, проаналізуйте особливості та особисті потреби і визначитеся з призначенням покупки.

 1. Якщо ворота будуть більше декоративним елементом, ніж охороною ділянки, задумайтеся про посадку живоплоту з дизайнерської хвірткою. В цьому сегменті можна знайти цікаві рішення з сучасних матеріалів або художньої ковки.
 2. Якщо ви живете в межах міста і ваш будинок перебуває на галасливій, загазованій вулиці, з активним трафіком – виберіть глухі ворота з високим парканом. Також, можете подумати про бетонних огорожах або кладки з каменю та інших будівельних матеріалів. Таке огородження позбавить вас і вашу родину від шуму, цікавих поглядів перехожих; захистить від пилу і шкідливих викидів автомобілів.
 3. Якщо вам потрібно просто позначити «свої володіння», використовуйте сітку або металеві пластини, різноманітного дизайну: рельєфні, з візерунком, слитные або з зазорами.
 4. Вивчіть план місцевості та геологічні дослідження ділянки, які проводять перед початком будівельних робіт. Ці документи вкажуть на місце залягання грунтових вод, характер ландшафту і т. д. Все це вплине на ваш вибір! Порадьтеся з фахівцем, адже будівництво паркану – недешеве задоволення і робиться «на роки».
 5. Визначте свій бюджет, щоб сегментувати варіанти і не розгубитися при вивченні оголошень «ворота, огорожі», адже вибір дуже великий.

Матеріали і техніка виконання огорожі

Вивчаючи ринок, ви зустрінете безліч пропозицій, різноманітних по будівельній техніці і використаним матеріалам. Найбільш популярними зараз є:

 • бетонні паркани – у більшості випадків, вони глухі і високі, але іноді огорожа складається з бетонних стовпів, з'єднаних металевими прутами або куванням;
 • дерев'яні паркани з дощок, різних порід дерева: вони економічніші, але їх термін експлуатації менше, а зовнішній вигляд з часом погіршується;
 • можна побачити багато огорож з кладки штучного або натурального каменю. Це досить дорогий варіант, так як вимагає дорогих будівельних матеріалів, а також кваліфікованих майстрів;
 • паркани з профнастилу або шиферу – доречні на дачі, задніх частинах двору, або у випадках, коли бюджет обмежений. Вони не дуже міцні, але для огорожі від сторонніх осіб і позначення території добре підійдуть;
 • ви можете купити ворота і огорожі б/у з матеріалів, які з'явилися на вітчизняному ринку порівняно недавно: вінілу (є морозостійким) і полімерів;
 • крім того досить популярні ковані ворота і металеві огорожі. В залежності від бюджету, можна замовити, як простий варіант для скромного будинку, так і справжній витвір мистецтва.   

Найкраще на дошці zapp.ua

Як бачите, продаж воріт та огорож, проводитися в безлічі варіантів. Тому перед покупкою проаналізуйте бюджет, мета і вигляд споруди. Проконсультуйтеся з професіоналами або людьми, що мають схожий досвід. Так ви зможете зробити правильний вибір.

Якщо ви хочете продати ворота і огорожі, розмістіть оголошення на сайті zapp.ua і скористайтеся пропозиціями реклами – це допоможе укласти швидку і вигідну для обох сторін угоду.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 21

« Перед 1 2