• GPS, автоелектроніка
Вся Україна

Купівля та продаж GPS-навігаторів та автоелектроніки

Продаж та придбання авто електроніки, GPS на дошці оголошень Zapp.ua

Популярна серед користувачів дошка оголошень Zapp.ua містить актуальні пропозиції «продаж автоелектроніки». На порталі можна придбати і продати нові та вживані автоакустику, відеореєстратори,бортові комп'ютери і протиугінні системи.

При ремонті транспортного засобу в автосалоні у першу чергу перевірку проходить електроніка, оскільки вона відповідає за безліч операцій, виконуючи наступні функції:

  • здійснює контроль роботи двигуна;
  • управляє роботою автоматичної коробки передач;
  • регулює систему кондиціювання в машині.

Автоелектроніка контролює роботу різних пристроїв в автомобілі – від бортового комп'ютера до сигналізаційної системи. Якщо вам терміново потрібно замінити пристрій, що вийшов з ладу, але немає можливості придбати новий, відвідайте інтернет ресурс Zapp.ua, на якому за прийнятною вартістю можна придбати стару електроніку у відмінному стані. Інформація про наявність у товару що продається дрібних дефектів і вад зазначається в описі до нього.

Переваги продажу та придбання б/в автомобільного навігатора на дошці оголошень Zapp.ua

Функціонал порталу Zapp.ua максимально зручний для всіх користувачів, а для ознайомлення з розміщеними на сайті оголошеннями не потрібно навіть реєстрація. Якщо у вас вийшла з ладу супутникова система навігації, яка вимірювала відстань і час проходження шляху, на сайті Zapp.ua можна знайти їй гарну заміну за дуже вигідною ціною.

Фільтри інтернет ресурсу допоможуть відсортувати оголошення про продаж автоелектроніки, gps, в тому числі навігатора б/в, з часу їх публікації – за добу, за останні три дні, за тиждень, за місяць і за весь час.

У картці оголошення вказується інформація:

  • хто є автором оголошення (фізична або юридична особа);
  • вид, тип товару;
  • опис;
  • виробник;
  • дані про наявність або відсутність гарантії на електроніку;
  • контактна особа і номер телефону для зв'язку з нею.

Якщо вирішили придбати GPS б/в, але у вас виникли до продавця товару питання, ви завжди зможете відправити на вказану ним електронну пошту повідомлення або зателефонувати і з'ясувати всі тонкощі продажу.

Товари, необхідні для вашого автомобіля, на сайті Zapp.ua

На сайті Zapp.ua у підрозділі «GPS, автоелектроніка», розділу «Автомобілі і транспорт» представлені також б/в автосигналізації Pandora, охоронно-пошукові системи для транспорту, сабвуфери, автомобільні динаміки, магнітоли, системи круїз-контролю на автомобілі, датчики рівня палива для GPS систем, призначені для вимірювання рівня бензину, масел, GPS моніторинг. Також на дошці оголошень продається GPS б/в навігація для сільськогосподарської техніки.

Як обрати товар?

При виборі відеореєстратора слід ознайомитися з наступними характеристиками: кутом огляду камери, кількістю камер, особливостями матриці, типом екрану, рівнем роздільної здатності дисплея та іншими.

На сайті так само можна замовити послугу по корекції електронних спідометрів, а також діагностику, ремонт автомобільної електрики. Функціонал порталу Zapp.ua зручний для кожного користувача. Оголошення, що Вас зацікавили, можна помістити «в обрані» або відсортувати по мірі їх розміщення на дошці оголошень: за добу, за останніх три дні, за тиждень, за місяць і за весь час. Користуватися сайтом вигідно всім, адже тут можна придбати навігатор б/в та іншу електроніку для автомобілів в максимально короткі терміни!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 4