• GPS, автоелектроніка
Вся Україна
GPS навігатори Автоакустика Бортові комп'ютери Відеореєстратори Паркувальні системи Підігрів сидінь Протиугінні системи Радар-детектори Аксесуари Інше
Зовнішній Вбудований в панель Панель приладів Інше
Виробник Gamma Kenko Multitronics Prestige RoboCar VST

Бортові комп'ютери – купівля і продаж б/в

Вибір бортових комп'ютерів в Україні

Продаж бортових комп'ютерів в нашій країні доступний через інтернет. Віртуальні ринки володіють рядом переваг у торгівлі автоелектронікою перед звичайними магазинами:

  • моніторинг цін на певну групу товарів в будь-якій області;
  • зв'язок сторін, які ведуть переговори, може відбуватися не тільки по телефону, а і через електронну пошту, соціальні мережі, Skype, Viber;
  • покупцеві доступний попередній огляд товару з фотографіями, описом характеристик;
  • на сайті zapp.ua приватні власники майна можуть створювати оголошення типу «продам бортовий комп'ютер» абсолютно безкоштовно.

Продавати і купувати в інтернеті набагато зручніше, тому що не потрібно витрачати час на поїздки, відриватися від інших справ вдома або на роботі.

Торгівля бортовими комп'ютерами на сайті Zapp

Даний торгівельний майданчик регулярно поповнюється новими пропозиціями від компаній-виробників і приватних осіб. Ви зможете обрати найбільш вигідну пропозицію, регулярно відстежуючи сайт. На цьому ресурсі користувач до свого автомобіля може придбати бортовий комп'ютер б/в за доступними цінами. Щоб у списку випадали дешеві варіанти, необхідно встановити відповідне сортування. Спочатку товари з'являються за датою публікації, незалежного від того, хто їх власник. Таким чином, передбачається чесна конкуренція між усіма користувачами віртуального ринку. У пропозиціях продавці можуть вказувати опцію торгу або обміну, щоб залучити додаткову кількість потенційних покупців. За хорошої ціни для власників бортових комп'ютерів, продаж б/в техніки проходить в найкоротші терміни.

Особливості роботи із сайтом

До публікації своєї пропозиції кожен продавець зобов'язаний давати згоду на обробку персональних даних. Це запобігає шахрайству та іншим порушенням прав покупців. Крім додавання сторінок з товарами в закладки браузера, клієнти можуть «запам'ятовувати» вподобані варіанти у вкладці «Обране». Зручно, що всі переглянуті в розділі «Бортові комп'ютери» оголошення будуть надалі відображатися в окремому рядку. Система фільтрації пошукових запитів забезпечує моментальний доступ до потрібного розділу, категорії товарів та їх груп, відібраних за заданими параметрами. В оголошеннях передбачено віконце для прямого зв'язку між потенційним покупцем і продавцем. Віртуальний майданчик Zapp створює максимально комфортні умови для онлайн-торгівлі. Тут один з найширших асортиментів бортових комп'ютерів б/в в інтернеті. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення