• Вантажні автомобілі
Вся Україна
Автовоз Бортовий Вахтовий автобус / Кунг Вантажівка Для перевезення тварин Контейнеровоз Легковий фургон (до 1,5 т) Лісовоз / Сортиментовоз Мультиліфт Сміттєвоз Платформа Рефрижератор Самоскид Стекловоз Тентованый Тягач Фургон Цистерна Шасі Евакуатор Інше
Нове б/в
AMCO-VEBA Aro Ashok Leyland Astra Avia Barkas Baw Chevrolet Citroen Daewoo Daf Dodge Dongfeng Eagle ERF FAW Feber Fiat Foden Force Ford Foton Freightliner Ginaf GMC Great Wall Groz HANIA Hanomag Hino Hongda Howo Hyundai IFA International Isuzu Iveco JAC Jelcz Jinbei Kenworth Kia LDV Mack MAN MAN-VW Mazda Mercedes-Benz Mitsubishi MUDAN Nissan Opel Peterbilt Peugeot Piaggio Praga Renault Robur Rover Samsung Scania Skoda Steyr Suzuki TATA Tatra Terex Toyota Volkswagen Volvo Yuejin Zuk ВАЗ ГАЗ ЕРАЗ ЗІЛ ЗІС КАЗ КамАЗ КрАЗ ЛиАЗ МАЗ МАЗ-МАН МЗКТ МоАЗ САЗ УАЗ Урал Інше

Вид пального Бензин Газ Газ / Бензин Газ метан Газ пропан-бутан Гібрид Дизель Інше
Тип приводу

Колір

Інше – купівля і продаж б/в

Кращі транспортні засоби для перевезення великовагової продукції

Продаж вантажних авто у всесвітній мережі здатен надати користувачам гідний інструмент постійної роботи, але до вибору дорогого агрегату варто підходити відповідально і з обережністю. Численний перелік приватних пропозицій на сайті zapp.ua дозволить без зусиль реалізувати будь-які потреби, не залежно від переважних габаритів автомобіля і фінансових можливостей покупця. Маючи намір благополучно укласти угоду, потрібно бути готовим до іногородніх поїздок з метою успішного придбання, оскільки простора Україна володіє багатим асортиментом, починаючи від величезних вантажівок і тягачів і закінчуючи більш компактними трьох - і п'ятитонниками, від власників всіх регіонів.

Ключові особливості придбання на вторинному ринку

Щоб вдало придбати вантажівку б/в, рекомендується взяти з собою на огляд людину, яка добре розбирається в подібній техніці. Старий «тягач», пройшовши більше мільйона кілометрів, не становить серйозної небезпеки, за умови своєчасного здійснення ремонту двигуна і ходової попереднім власником. Зовнішня краса машини також не значимий фактор відбору, адже не виключено, що охайність – це лише результат попередньої косметичної підготовки до продажу. А ось технічним особливостям автомобіля потрібно приділити особливу увагу, підбираючи оптимальний варіант з розділу «продам». Заведений механізм не повинен видавати сторонніх звуків і шумів, а чорне масло на щупі свідчить про відсутність пошкоджень у системі. Якщо на зустрічі з продавцем буде присутній фахівець, який зможе дати експертний висновок про стан вантажівки, то це допоможе втілити в життя виниклі наміри не тільки недорого, але і з максимальною вигодою.

Переважні характеристики віртуального торгівельного сервісу

За допомогою безкоштовної публікації власного оголошення в рубриці «придбаю» можна значно прискорити очікуваний підсумок, докладно описавши список необхідних вимог. Заповнення реєстраційної заявки забирає хвилину вільного часу, роблячи істотний позитивний вплив на ефективність досягнення поставленої мети. Ціни на вантажні авто бв формуються колишніми водіями індивідуально, проте вартість фургонів з пробігом часто передбачає додатковий торг, що дозволяє зробити торгівельну операцію досить економічною і вписатися у виділену суму бюджету. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення