• Вантажні автомобілі
Вся Україна
Автовоз Бортовий Вахтовий автобус / Кунг Вантажівка Для перевезення тварин Контейнеровоз Легковий фургон (до 1,5 т) Лісовоз / Сортиментовоз Мультиліфт Сміттєвоз Платформа Рефрижератор Самоскид Стекловоз Тентованый Тягач Фургон Цистерна Шасі Евакуатор Інше
Нове б/в
AMCO-VEBA Aro Ashok Leyland Astra Avia Barkas Baw Chevrolet Citroen Daewoo Daf Dodge Dongfeng Eagle ERF FAW Feber Fiat Foden Force Ford Foton Freightliner Ginaf GMC Great Wall Groz HANIA Hanomag Hino Hongda Howo Hyundai IFA International Isuzu Iveco JAC Jelcz Jinbei Kenworth Kia LDV Mack MAN MAN-VW Mazda Mercedes-Benz Mitsubishi MUDAN Nissan Opel Peterbilt Peugeot Piaggio Praga Renault Robur Rover Samsung Scania Skoda Steyr Suzuki TATA Tatra Terex Toyota Volkswagen Volvo Yuejin Zuk ВАЗ ГАЗ ЕРАЗ ЗІЛ ЗІС КАЗ КамАЗ КрАЗ ЛиАЗ МАЗ МАЗ-МАН МЗКТ МоАЗ САЗ УАЗ Урал Інше

Вид пального Бензин Газ Газ / Бензин Газ метан Газ пропан-бутан Гібрид Дизель Інше
Тип приводу

Колір

Фургон – купівля і продаж б/в

Торгівля фургонами в Україні

Оголошення «продам фургон» зараз можна зустріти значно рідше, ніж «придбаю фургон». Це пояснюється тим, що такий вантажний транспорт себе дуже добре зарекомендував. Фургони компактні, але можуть вміщати велику кількість вантажу за рахунок просторого кузова закритого типу. Вони швидко окупаються для підприємств. Величезним попитом такий тип автотехніки користується серед компаній, які займаються оптовими і роздрібними продажами малогабаритних товарів. Для пошуку фургона оголошення можна подавати не тільки в газети, а й розміщувати на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Торгівля на віртуальних майданчиках автотехнікою також популярна, як класичний спосіб придбання-продажу - на авторинках.

Що пропонує сайт zapp для автовласників?

Віртуальний торгівельний майданчик zapp відкриває для власників фургонів ряд унікальних можливостей:

  • моніторинг цін у інших користувачів на вантажну техніку для складання найбільш привабливої пропозиції;
  • якщо у вас є фургон, продаж б/в моделі такої автотехніки здійснюється на сайті у найкоротший час;
  • в оголошеннях можна вказувати опцію торгу або обміну;
  • доступно додавання фотографій та іншої інформації про товар;
  • прямий зв'язок з клієнтом за допомогою електронної пошти, соціальних мереж, мобільного телефону (контакти відкриваються в спеціальному «віконці»).

На цьому сайті зможуть успішно вести бізнес навіть ті, кому важко дається робота з комп'ютером. Ви зможете продати або придбати фургон б/в, не витрачаючи на такий процес свої сили і час.

Особливості інтерфейсу

Торгівля на цьому віртуальному ринку сподобається вам тим, що немає нічого зайвого. Користувачі можуть обрати необхідний розділ, категорію та підкатегорію. До того ж, є опція сортування пропозицій за кількома критеріями - за датою публікації і по мірі зменшення/збільшення вартості. Швидкий доступ до зацікавившої моделі здійснюється за допомогою вибору в пошуковій системі варіанту марки виробника. Знайти фургон б/в легше в групі оголошень «приватні». Моделі з конвеєра представлені в групі «бізнес». Зручно на сайті те, що переглянуті оголошення «відкладаються у віртуальній пам'яті» користувача. Всі вподобані варіанти будуть доступні в окремому рядку. При складанні оголошення потрібно давати згоду на обробку персональних даних. Такий хід необхідний для запобігання правопорушень та різних махінацій. Сайт zapp - це одне з кращих місць в інтернеті для придбання і продажу фургонів. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення