• Вантажні автомобілі
Вся Україна
Автовоз Бортовий Вахтовий автобус / Кунг Вантажівка Для перевезення тварин Контейнеровоз Легковий фургон (до 1,5 т) Лісовоз / Сортиментовоз Мультиліфт Сміттєвоз Платформа Рефрижератор Самоскид Стекловоз Тентованый Тягач Фургон Цистерна Шасі Евакуатор Інше
Нове б/в
AMCO-VEBA Aro Ashok Leyland Astra Avia Barkas Baw Chevrolet Citroen Daewoo Daf Dodge Dongfeng Eagle ERF FAW Feber Fiat Foden Force Ford Foton Freightliner Ginaf GMC Great Wall Groz HANIA Hanomag Hino Hongda Howo Hyundai IFA International Isuzu Iveco JAC Jelcz Jinbei Kenworth Kia LDV Mack MAN MAN-VW Mazda Mercedes-Benz Mitsubishi MUDAN Nissan Opel Peterbilt Peugeot Piaggio Praga Renault Robur Rover Samsung Scania Skoda Steyr Suzuki TATA Tatra Terex Toyota Volkswagen Volvo Yuejin Zuk ВАЗ ГАЗ ЕРАЗ ЗІЛ ЗІС КАЗ КамАЗ КрАЗ ЛиАЗ МАЗ МАЗ-МАН МЗКТ МоАЗ САЗ УАЗ Урал Інше

Вид пального Бензин Газ Газ / Бензин Газ метан Газ пропан-бутан Гібрид Дизель Інше
Тип приводу

Колір

Купівля та продаж Автомобільних платформ

Для чого потрібна автоплатформа (платформа)?

Багато хто стикався з таким поняттям, але навіть не замислювався, що воно позначає. Оголошення «продам платформу» викличе тільки питання у звичайної людини. Автоплатформа є транспортним засобом для перевезення масштабних вантажів. У ній немає бортів. На таких платформах можна перевозити навіть збірні будиночки. Вони використовуються для транспортування автомобілів, колод, труб, великих товарів машинного виробництва.

Продаж платформ зараз доступний навіть в інтернеті. Деякі підприємства виставляють на розпродаж непотрібні ресурси. А такий транспорт потрібен для великих будівельних компаній і перевізників. Деякі товари не призначені для звичайних вантажівок, товарних вагонів поїзда. У таких випадках виручає автоплатформа, що дозволяє швидко і безпечно перевозити вантаж.

Як шукати вантажні платформи на сайті zapp.ua?

У розділі «Платформа» оголошення про продаж можуть виставляти як виробничі компанії, так і приватні власники подібного транспорту. Сайт дає такі можливості відвідувачам:

  • придбати нові автоплатформи від виробника;
  • відстежити ціни для вибору моделі з найбільшою вигодою;
  • обміняти платформу на іншу модель, інший товар;
  • придбати платформу б/в;

У каталозі ви зможете знайти платформи в будь-яких цінових діапазонах. Все залежить від року випуску, стану і марки виробника. Ці та інші критерії можна вказувати в пошуковому запиті за допомогою спеціальної системи фільтрації. Ви знайдете потрібну модель за лічені секунди. Це може бути новий транспорт або платформа б/в.

Переваги продажу вантажного транспорту на сайті zapp.ua

Даний інтернет-ресурс дозволить клієнту безпосередньо зв'язатися з продавцем вантажного транспорту. Об'ємні оголошення дають максимум інформації для покупця. Розроблений інтерфейс сподобається відвідувачам тим, що переглянуті оголошення будуть зберігатися за окрему вкладку. На сервісі для покупців є багато корисної інформації.

Ви легко оформите свою пропозицію або підберете товар. У розділі «Платформа» продаж б/в моделей відкриває для компаній і приватних продавців, і для покупців, відмінну можливість заощадити фінанси, легко вирішуючи питання придбання-продажу необхідного для виробництва транспорту.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення