• Вантажні автомобілі
Вся Україна
Автовоз Бортовий Вахтовий автобус / Кунг Вантажівка Для перевезення тварин Контейнеровоз Легковий фургон (до 1,5 т) Лісовоз / Сортиментовоз Мультиліфт Сміттєвоз Платформа Рефрижератор Самоскид Стекловоз Тентованый Тягач Фургон Цистерна Шасі Евакуатор Інше
Нове б/в
AMCO-VEBA Aro Ashok Leyland Astra Avia Barkas Baw Chevrolet Citroen Daewoo Daf Dodge Dongfeng Eagle ERF FAW Feber Fiat Foden Force Ford Foton Freightliner Ginaf GMC Great Wall Groz HANIA Hanomag Hino Hongda Howo Hyundai IFA International Isuzu Iveco JAC Jelcz Jinbei Kenworth Kia LDV Mack MAN MAN-VW Mazda Mercedes-Benz Mitsubishi MUDAN Nissan Opel Peterbilt Peugeot Piaggio Praga Renault Robur Rover Samsung Scania Skoda Steyr Suzuki TATA Tatra Terex Toyota Volkswagen Volvo Yuejin Zuk ВАЗ ГАЗ ЕРАЗ ЗІЛ ЗІС КАЗ КамАЗ КрАЗ ЛиАЗ МАЗ МАЗ-МАН МЗКТ МоАЗ САЗ УАЗ Урал Інше

Вид пального Бензин Газ Газ / Бензин Газ метан Газ пропан-бутан Гібрид Дизель Інше
Тип приводу

Колір

Купівля та продаж Тентованих вантажівок

Особливості тентованих вантажівок

Для транспортування звичайного вантажу, який не псується від впливу температурного режиму, підходять тентовані вантажівки. Оголошення «продам тентовану вантажівку» не варто шукати в газетах або на радіо. Такий транспорт продається або в спеціалізованих салонах, або на інтернет-ресурсах, де набагато простіше отримати про нього більше інформації.

Ця вантажівка є свого роду модифікацією звичайної бортовий моделі. Тентове полотно обтягує по периметру вмонтовані стійки. Таким чином, вантаж буде закритий від пилу і бруду, опадів та інших природних факторів, які можуть вплинути на його якість і зовнішній вигляд.  

Ринок тентованих вантажівок в Україні

Продаж тентованих вантажівок став більш доступним і простим з появою віртуальних торгівельних майданчиків. До їх числа відноситься і сервіс Zapp. Продажі в інтернеті дозволяють покупцям дистанційно побачити пропонований товар, дізнатися всі його характеристики, переваги і недоліки. Обираючи на віртуальному торгівельному майданчику zapp тентовані вантажівки, оголошення порадують вас зручним розміщенням інформації. Всі важливі моменти не залишаться непоміченими.

В оголошеннях передбачена опція зв'язку з продавцем. Такий транспорт зараз дуже популярний серед виробничих компаній, тому пропозиції подовгу не «висять» на сторінках інтернет-ресурсів.

Вживані тентовані вантажівки

Придбати напівпричіп вантажівки б/в можуть дозволити собі компанії з невеликим оборотом. Таке капіталовкладення може окупитися досить швидко, так як витрати на послуги транспортування є важкою ношею для виробників.

При придбанні вантажних транспортних засобів з пробігом, як і інших автомобілів, варто враховувати рік випуску, умови використання колишніми власниками. Тентована вантажівка б/в від відомого автовиробника може бути в рази якіснішою деяких нових моделей. Однак, купуючи такий автомобіль, варто провести його повну діагностику на СТО.

Переваги продажів на сайті zapp.ua

Даний інтернет-ресурс відрізняється рядом переваг для продажу вантажного транспорту:

  • розроблений фільтр дозволяє покупцям швидко знаходити потрібну модель за різними критеріями;
  • існує опція торгу, яку продавці позначають у своїх оголошеннях за бажанням;
  • у розділі «Тентована вантажівка» продаж б/в моделей передбачає прямий зв'язок покупця і власника транспортного засобу.

Всі умови для ведення бізнесу створені для користувачів віртуального торгівельного майданчика Zapp. Правильний підхід до питань оформлення і пошуку потрібних товарів забезпечить вам вигідний продаж або придбання у найкоротші терміни.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення