• Гризуни
Вся Україна
Білячі Дегу Їжача Щури Морські свинки Миші Піщанки Хом'яки Шиншили
Самець Самка

Купівля та продаж Гризунів

Домашні улюбленці – кмітливі гризуни

З'явилося бажання завести домашню тварину, але боїтеся, що не впораєтеся або пропаде бажання за нею наглядати? Спробуйте придбати гризуна: вони невибагливі в годуванні, досить тямущі і відносяться до ссавців. Кількість видів досягає 2277. Живуть скрізь, крім Антарктиди і деяких маленьких островів. В середньому розмір гризунів коливається від п'яти сантиметрів до більш ніж півметра. До домашніх видів прийнято відносити наступних пухнастиків:

Для приручення шиншил і морських свинок доведеться витратити трохи часу. Починати треба з простого: годуйте з рук, обережно погладжуючи їх. На руки беріть тільки, коли звір сам того захоче. Коли домашні гризуни стають ручними, їх можна випускати на прогулянку кімнатою. Дуже кмітливими є пацюки. Їх можна навчити долати перешкоди і виконувати найпростіші трюки. Не забувайте називати їх за ім'ям і з часом вони будуть на нього реагувати. При тренуванні і дресируванні використовуйте ласощі, які найбільш полюбив пухнастик. Бажано, щоб тварина була трохи голодною.

Умови утримання

Названий цей вид ссавців гризунами не випадково. Вони постійно щось гризуть. Відповідно утримувати їх треба у просторій клітці, яка не прогризається. У дикій природі для порятунку від хижаків і розведення потомства ці особи користуються норками. Отже, в клітці бажано обладнати норку у вигляді будиночка, без вікон. На дні клітки і норки необхідно зробити підстилку. Ідеальними вважаються опилки з деревини, але підійде і папір без типографської фарби. Адже гризуни – домашні вихованці, які з часом стають улюбленцями. Треба тільки створити необхідні умови й трохи почекати.

Годувати тваринку можна натуральними продуктами:

Підійдуть також і готові збалансовані суміші для гризунів із зоомагазину.

Що стосується кількості особин в одній клітці, то хом'яки люблять самотність. Тільки на період спарювання їх селять в одну клітку. Для піщанок і мишок ідеально дві самки на одного самця.

Купуємо гризунів на zapp

На сайті zapp оголошення про придбання і продаж гризунів дуже зручно розташовані в відділі продажу домашніх тварин. Також за допомогою фільтра можна підібрати клітку й обрати необхідний корм. Може, продаж гризунів для когось спосіб заробити, але для інших це миле придбання. Також можна поділитися своїми порадами і послухати інших.

Проводьте вільний час із задоволенням!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення