• Гризуни
Вся Україна
Білячі Дегу Їжача Щури Морські свинки Миші Піщанки Хом'яки Шиншили
Альтіплано Даурський Джунгарський Довгохвостий Закавказький Золотистый, або сирійський Карликовий - Тэйлора Крысовидный Звичайний Передкавказької Сірий Сибірський Еверсманна Інше
Самець Самка
Альбінос Білий пояс Білий з чорними очима Перлинний Плямистий Плямистий з поясом Плямистий, рябий Роан, Чалий Сапфіровий Сріблястий Черепаховий Черепахова з білим Інше

Гризуни: Хом'яки – купівля і продаж

Хом'яки – грайливі і допитливі створення

Кумедні тварини миттю піднімуть настрій, адже вони приваблюють своєю допитливістю і працьовитістю. Чим більше в клітці жердочек, спеціальних трубочок і будиночків, тим оригінальніше будуть трюки вихованця. Після дослідження нових елементів житла, він почне їх переробляти на свій лад. Однак, зустрівши публікацію «продаж Хом'яків», постарайтеся спочатку дізнатися все про догляд, харчування та облаштування його лігва.

Що потрібно вашому гризуну? Щоб улюбленець відчував себе затишно і не хворів, необхідно запам'ятати кілька простих правил:

  1. В якості житла підійде металева клітка або низький і широкий акваріум, який потрібно обов'язково накрити сіткою.
  2. Житло вихованця повинно добре провітрюватися, інакше з'явиться неприємний запах.
  3. Всі конструкції (колеса, жердочки тощо) не повинні містити шкідливих речовин. Не рекомендується використовувати пластмасові вироби, кидати газету, дрібні деталі.
  4. Всі Хом'яки, купити яких просто на порталі zapp.ua, можуть поранитися об гострі кути, а падіння з висоти більше 20 см стане фатальним. Їх треба тримати подалі від сонячних променів і протягів, як і Шиншил.

Різновиди працьовитих створінь

Якщо бажаєте придбати породистого красеня, попередньо вивчіть їх особливості: зовнішній вигляд, забарвлення, розміри, довжину вовни.

Види кмітливих малюків:

  1. Сирійський. Крихітна тварина з золотисто-жовтою «шубкою», яка дуже м'яка і шовковиста. Невибагливий у догляді.
  2. Джунгарський. Любить просторі клітки, не може без крейдяного каменю, за допомогою якого вихованець сточує зубки. Генетична схильність до діабету, що варто враховувати при підборі корму.
  3. Звичайний. Досить велика особина з щурячим хвостом і прекрасно розвиненими кігтями.

Якщо ви не знайшли підходящий варіант, можна подати оголошення «куплю Хом'ячка» на майданчику zapp.ua.

Як використовувати систему пошуку на інтернет-ресурсі

Не поспішайте домовлятися з продавцем про покупку. Краще уважніше розглянути тварину, розпитати заводчика, як правильно доглядати за малюком, чим годувати. Переконайтеся, що будинок вашого красеня доглянутий, а сам він активний, допитливий, без кульгавості, хвіст не мокрий. Не забувайте, що у маленьких створінь можуть бути блохи і різні захворювання: пухлини, запалення защічних мішечків, демодокоз і т. д. Крихта свербить, лисіє, гнояться очі? Краще в іншому місці придбати Хом'яка - оголошення про продаж гризунів часто зустрічаються на Zapp.

Перш, ніж створити публікацію, необхідно зробити кілька фотографій вашого улюбленця. Можна зняти коротке відео, щоб людина переконалася в відмінності здоров'я майбутнього вихованця. Детально розкажіть майбутньому господареві про харчуванні та догляд, а також чим не варто годувати. Буде плюсом, якщо поділитесь контактами хорошою ветклініки, недорогої аптеки. Не забудьте пояснити людині, як краще перевезти тварину, щоб вона добре перенесла дорогу. Не забувайте, що публікацію «продам Хом'яка» можна прорекламувати за незначну суму. Це дозволить швидко знайти малюкам господаря.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення