• Гризуни
Вся Україна
Білячі Дегу Їжача Щури Морські свинки Миші Піщанки Хом'яки Шиншили
Атласна Безхвості Гола Дамбо Малі бамбукові Разноглазые Стандарт Триколірні Інше
Самець Самка
Нестандартний Однорідний окрас Відтіночний Позначений Посріблений Тикированный Інше

Гризуни: Щури – купівля і продаж

Декоративні Щури – розумні тваринки з оригінальною «шубкою»

Розумні і хитрі тварини знаходяться в постійному русі, обожнюють гризти дроти і картон, заворожують красивою «шубкою». Якщо ви побачили публікацію «продаж Щурів», не поспішайте купувати вихованця. Навіть за такими маленькими істотами потрібен відповідний догляд, до того ж у них специфічний запах: вони мітять територію, як і Морські Свинки.

Що потрібно знати про цих тварин? Щоб красень був здоровим і активним, варто заздалегідь дізнатися, як піклуватися, правильно облаштувати клітку (не банку або ящик). В його будиночок бажано помістити колесо, драбинки і гілочки, щоб він не занудьгував в своєму житлі. В якості підстилки рекомендується використовувати тирсу, а не вату або пісок, тому що дрібні частинки будуть потрапляти в очі і викликати алергічні реакції.

Декоративні Щури, купити яких просто на платформі zapp.ua не виносять прямих сонячних променів і протягів, тому клітку бажано встановлювати подалі від вікна. Перегрів може викликати ракові пухлини та інші серйозні захворювання. Корм повинен складатися із зернових продуктів, овочів, фруктів, гороху, сухофруктів, раз в тиждень можна давати невеликий шматочок м'яса. А хліб, листя дерев, бобові, плоди з високим вмістом крохмалю, нестиглі або переспілі дари природи краще виключити з раціону.

Види декоративних звіряток

На майданчику Zapp легко купити Щура, оголошення подають як професійні разводчікі, так і любителі. Однак варто відразу визначитися з породою тварини, щоб виключити неприємні сюрпризи.

Різновид красенів вражає:

  1. Стандарт – масивне створення з довгим тілом, вуха невеликі, округлі. Важить близько 0,5 кг
  2. Рекс відрізняється кучерявою шерстю, достатньо щільною і грубою.
  3. Безхвості зовсім не мають хвоста, навіть невеликого відростка. Тільце грушоподібної форми.
  4. Наткнувшись на публікацію «продам Щура Бесшерстного», при зустрічі переконайтеся, що звірятко дійсно лисе. Вовни повинно бути якомога менше, а шкіра - надзвичайно м'якою і блискучою. Припустиме невелике опушення в області очей, щік, біля лап.

Не варто випускати з виду Дамбо з великими вухами, Сфінксів, у яких взагалі немає вовняного покриву, та інших істот.

Як продати маленького вихованця

На порталі Zapp обов'язково перегляньте оголошення «куплю Щура» і запропонуйте свого красеня. Не забудьте сфотографувати гризуна у всій красі, роблячи акцент на забарвленні, мордочці, особливості статури і вовняного покриву. Важливо встановити адекватну вартість або з позначкою «Торг» чи «За домовленістю».

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення