• Гризуни
Вся Україна
Білячі Дегу Їжача Щури Морські свинки Миші Піщанки Хом'яки Шиншили
Самець Самка
Нестандартний Однорідний окрас Відтіночний Позначений Посріблений Тикированный Інше

Гризуни: Щури – купівля і продаж

Декоративні Щури – розумні тваринки з оригінальною «шубкою»

Розумні і хитрі тварини знаходяться в постійному русі, обожнюють гризти дроти і картон, заворожують красивою «шубкою». Якщо ви побачили публікацію «продаж Щурів», не поспішайте купувати вихованця. Навіть за такими маленькими істотами потрібен відповідний догляд, до того ж у них специфічний запах: вони мітять територію, як і Морські Свинки.

Що потрібно знати про цих тварин? Щоб красень був здоровим і активним, варто заздалегідь дізнатися, як піклуватися, правильно облаштувати клітку (не банку або ящик). В його будиночок бажано помістити колесо, драбинки і гілочки, щоб він не занудьгував в своєму житлі. В якості підстилки рекомендується використовувати тирсу, а не вату або пісок, тому що дрібні частинки будуть потрапляти в очі і викликати алергічні реакції.

Декоративні Щури, купити яких просто на платформі zapp.ua не виносять прямих сонячних променів і протягів, тому клітку бажано встановлювати подалі від вікна. Перегрів може викликати ракові пухлини та інші серйозні захворювання. Корм повинен складатися із зернових продуктів, овочів, фруктів, гороху, сухофруктів, раз в тиждень можна давати невеликий шматочок м'яса. А хліб, листя дерев, бобові, плоди з високим вмістом крохмалю, нестиглі або переспілі дари природи краще виключити з раціону.

Види декоративних звіряток

На майданчику Zapp легко купити Щура, оголошення подають як професійні разводчікі, так і любителі. Однак варто відразу визначитися з породою тварини, щоб виключити неприємні сюрпризи.

Різновид красенів вражає:

  1. Стандарт – масивне створення з довгим тілом, вуха невеликі, округлі. Важить близько 0,5 кг
  2. Рекс відрізняється кучерявою шерстю, достатньо щільною і грубою.
  3. Безхвості зовсім не мають хвоста, навіть невеликого відростка. Тільце грушоподібної форми.
  4. Наткнувшись на публікацію «продам Щура Бесшерстного», при зустрічі переконайтеся, що звірятко дійсно лисе. Вовни повинно бути якомога менше, а шкіра - надзвичайно м'якою і блискучою. Припустиме невелике опушення в області очей, щік, біля лап.

Не варто випускати з виду Дамбо з великими вухами, Сфінксів, у яких взагалі немає вовняного покриву, та інших істот.

Як продати маленького вихованця

На порталі Zapp обов'язково перегляньте оголошення «куплю Щура» і запропонуйте свого красеня. Не забудьте сфотографувати гризуна у всій красі, роблячи акцент на забарвленні, мордочці, особливості статури і вовняного покриву. Важливо встановити адекватну вартість або з позначкою «Торг» чи «За домовленістю».

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1