• Гризуни
Вся Україна
Білячі Дегу Їжача Щури Морські свинки Миші Піщанки Хом'яки Шиншили
Агути Альбінос Бежева Веллмана Бежева домінантна Бежева Саллівана Біла домінантна Біла рецесивна Деревне вугілля Строката (мозаїчна) Рожево-біла Сапфір Туманна Чорний оксамит Інше
Самець Самка
Оксамитовий гетероэбони Оксамитовий ебоні Бежевий Бежевий гомозиготный Біло-рожевий Білий Білий оксамит Гетерозиготний бежевий Гетероэбони Гомоэбони Коричневий оксамит Сапфіровий Стандартний сірий Фіолетовий Фіолетовий оксамит Чорний оксамит Інше

Гризуни: Шиншили – купівля і продаж

Шиншили – унікальні тварини з цінним хутром

Цікаві тваринки прекрасні телепати: вони не тільки відчувають емоційний стан людини, але й можуть передбачити його дії. Вони не линяють, не виснажують неприємний специфічний запах, досить охайні, піддаються дресируванню, не кусаються, як Білки. Загорілися придбати розкішного гризуна? Перш, ніж відгукнутися на публікацію «продаж Шиншил», дізнайтеся всі подробиці про харчуванні та догляд за цими красенями.

Щоб створити ідеальні умови для проживання малюка, переконайтеся, що у вашому будинку немає протягів, температура в приміщеннях близько 20-ти градусів, відсутня вогкість і цвіль. Не варто забувати, що від харчування залежить здоров'я тварини. Їжа повинна бути збалансованою, відмінної якості. Трави та фрукти необхідно збирати подалі від проїжджої частини. Плоди і зелень обов'язково мити, витирати насухо. Годувати в певний час, бажано після обіду. Прибирати залишки щодня, а повністю вичищати клітку щотижня.

Цікаві Шиншили, яких можна купити на платформі zapp.ua, активні вночі, не переносять яскраве світло. Вони дуже полохливі, тому біля їх будинку не варто шуміти, голосно вмикати музику. Сильний стрес – причина багатьох захворювань, які часто призводять до летального результату, навіть при сучасному лікуванні. Не рекомендується використовувати їдкі миючі засоби, якими ви до придбання прибирали в будинку. Вони дуже токсичні для красеня.

Варіанти пошуку здорового вихованця на Zapp

На жаль, пухнасті звірята дуже болючі, тому вимагають специфічного догляду. Перед тим, як купити Шиншилу, оголошення від досвідчених реалізаторів і любителів можна побачити на Zapp, придивіться до її зовнішнього вигляду.  Іноді майбутній господар приносить в будинок вже хвору тварину, тому що заводчик не зміг створити гарні умови для вирощування вихованців.

На що варто звернути увагу?

  1. Шерсть щільно прилягає до тіла. Вона густа, гладка, не сплутана. Немає залисин, особливо під хвостом.
  2. У тварин не буває кліщів і бліх, однак з-за ослабленого імунітету вони можуть з'явитися.
  3. Придивіться до очей гризуна. Вони повинні бути живими і блискучими. Якщо ви помітили найменше виділення гною, від набуття краще відмовитися.
  4. Проходьте повз публікації «продам Шиншилу», якщо на фотографіях тварина дуже товста чи худа. Значить, організм красеня погано функціонує.

Якщо ви берете гризуна для свого вихованця в якості другої половинки, новенького краще помістити окремо. Поспостерігайте за ним кілька тижнів. Ви повинні бути впевнені, що тварина повністю здорова, інакше доведеться лікувати відразу двох улюбленців.

Як знайти хорошого покупця

За допомогою платформи zapp.ua можна в короткі строки продати усіх пухнастих створінь. Щоб збільшити шанси, варто не тільки сфотографувати звірка, але і зробити відео. Якщо є можливість показати його по скайпу, вкажіть це в описі. Обов'язково перегляньте оголошення «купити Шиншилу» і запропонуйте своїх фаворитів. Оцініть можливості конкурентів, щоб грамотно скорегувати ціну.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення